آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 17 فروردین 2019
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

در این جا می‌توانید با موفقیت‌هایی که کودکان محک در طول درمان و یا پس از بهبود کسب می‌کنند، آشنا شوید. از این طریق خواهید دید که حاصل کمک های شما به محک نه تنها نجات زندگی کودکان مبتلا به سرطان و حمایت از آنها در راه درمان بیماری است،‌ بلکه کمک های شما به بارور شدن استعدادهایی می انجامد که می توانیم به عنوان افتخارات ملی از آنها یاد کنیم.

...
...

پسری که سرطان را شکست داد

این روزهای امیرحسین، تفاوت بسیاری با 5 سال پیش دارد. برای امیرحسین، روزهای سال‌ 1391، همان سالی که با سرطان استخوان می‌جنگید، به خاطره‌ای تبدیل شده که یادآور روزهای قهرمانی‌اش است. 

ادامه مطلب...

...

يك قلب روشن

رضا ديگر نمي‌توانست با چشمانش ببيند. روزهاي آغازين مدرسه بود و او تازه هفت ساله شده بود. آن زمان تصور مي‌كردم ديگر شوق او براي يادگيري و آموزش از بين رفته است. تا اينكه در يكي از روزهاي درمان كه او به دليل شيمي‌درماني بي‌حوصله بود، براي پيدا كردن يك سرگرمي به اتاق بازي رفتم و همه‌چيز در نظرم تغيير كرد.

ادامه مطلب...

...

داستان قهرماني

هميشه وقتي مامان برام قصه مي‌خوند من تو خيال خودم فكر مي‌كردم كه چه وقتي مي‌تونم يك قهرمان واقعي رو ببينم. قهرمان‌هاي قصه‌ها آدم‌هاي هيجان‌انگيزي هستند كه از پس همه چيز برمي‌آيند و مي‌تونند هر مشكلي رو حل كنند. اونا اون‌قدر قوي و محبوب‌اند كه داستان‌شون نوشته ميشه.  

ادامه مطلب...

...
ارسال این صفحه برای دوستان