آخرین بروز رسانی سایت دوشنبه 28 آبان 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

استقلالی‌ها به محک آمدند

آبی‌پوشان تیم فوتبال استقلال صبح روز دوشنبه 28 آبان ماه در یک دیدار فوتبالی از مؤسسه خیریه و بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودکان محک بازدید کردند و به دیدار کودکان مبتلا به سرطان رفتند. وینفرد شفر، سرمربی تیم استقلال به همراه امیرحسین فتحی، سرپرست این باشگاه و بازیکنانی چون سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، علی کریمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی در این دیدار فوتبالی حضور داشتند.

ادامه مطلب...

حضور محک در کنگره دوسالانه جهانی سرطان 2018

محک به عنوان یکی از سازمان‌های مردم‌نهادی که به عضویت کامل و رسمی انجمن جهانی کنترل سرطان (UICC) رسیده است در کنگره دوسالانه جهانی سرطان (WCC) 2018 که از یکم تا چهارم اکتبر در مرکز همایش‌های کوالالامپور برگزار شد، شرکت کرد و برای نخستین بار جهت تعامل و معرفی فعالیت‌های محک غرفه اطلاع‌رسانی خود را در بخش نمایشگاهی این مراسم با عنوان دهکده جهانی مستقر کرد. در این نمایشگاه 60 غرفه‌ از سازمان‌های شرکت‌کننده در این مراسم حضور داشتند.

ادامه مطلب...

یک خبر خوب! این‌بار محک پیش شما می‌آید

برای کمک به قهرمان‌های محک راه‌های زیادی وجود دارد که یکی‌ از آن‌ها عضو شدن در مرکز پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز است. خبر خوب این است که اگر ساکن تهران و شهرهای نزدیک آن هستید اما به دلیل بالا بودن تعداد افراد و دور بودن مسیر محک، برای ثبت نمونه با مشکل مواجهید، محک مشتاقانه منتظر دعوت شماست تا به شرکت، سازمان و گروه‌های بالای 10 نفر رفته و نمونه HLAشما را از طریق بزاق دهان ثبت کند.

ادامه مطلب...

قصه‌ها می‌توانند حالمان را خوب کنند

مهم نیست کجا هستیم داستان کتاب‌ها می‌توانند ما را به دورترین نقاط دنیا ببرند. کلمه‌های کتاب‌ها بهترین دوست روزهای درمان کودکان محک هستند و آنقدر قدرت دارند تا تخت بستری اتاق بیمارستان و احساس بعد از گرفتن دارو شیمی‌درمانی را برای ساعتی با داستان‌های هزار و یک شب، رستم دستان و دیو هفت سر از یادشان ببرند.

ادامه مطلب...

سلامتی شیرین‌ترین نعمت است

سلامتی مهم‌ترین نعمت است و بهترین راه این است که بتوانیم سلامتی عزیزانمان را ببینم و برای حفظ آن تلاش کنیم. امسال و در روز جهانی دیابت تصمیم بگیریم تا سبک زندگی سالم‌تری را در خانه و برای اعضای خانواده‌مان به کار بندیم، چون هر اتفاق و تغییری اول از خودمان شروع می‌شود. یادمان باشد که دیابت نیز جزو بیماری‌های سخت مثل سرطان است که روند درمانی طولانی دارد و افراد بسیاری در دنیا به آن مبتلا می‌شوند.

ادامه مطلب...

ارسال این صفحه برای دوستان