آخرین بروز رسانی سایت یکشنبه 29 مهر 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

صداقت

خدمت صادقانه به بیمار و خانواده و رعایت شفافیت در برابر کمک‌های شما مهم‌ترین قول ماست. ما همواره با صداقت در جمع‌آوری و صرف کمک‌هایتان می‌کوشیم و هر روز تلاش می‌کنیم تا با استفاده از روش‌های منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی و انجام کنترل‌ها و ممیزی‌های داوطلبانه، حفظ این ارزش مهم را ممکن کنیم. از اینکه به ما همواره اعتماد کرده‌اید، سپاسگزاریم و قدر آن را می‌دانیم.

ادامه مطلب...

اطلاعیه

یاوران گرامی 
پیرو انتشار تصویری با عنوان کودک مبتلا به سرطان نیازمند پیوند در فضای مجازی و دریافت کمک نقدی برای ایشان که با نام «محمد امین» معرفی شده است، با توجه به پرسش یاوران از مؤسسه خیریه محک و از آنجایی در بررسی‌ها مشخص شد که  نام و اطلاعات کودک اشتباه بوده است با توجه به اصل شفافیت و پاسخگویی ذکر نکات زیر ضروری است:

ادامه مطلب...

خیال راحت

مهم‌ترین دغدغه ما راحتی خیال فرزندان محک و حفظ اعتماد نیکوکاران است. زیر این سقف متعهدیم تا ضمن پاسخگویی به نیت خیر شما، بهترین شیوه‌های کاری را برای خدمت‌رسانی به تمام کودکان مبتلا به سرطان به کار بندیم تا مادران و پدران با خیال راحت روزهای سخت درمان فرزندشان را سپری کنند و شما نیز بتوانید محک را در کنار ممیزی‌های بین‌المللی دوره‌ای محک بزنید تا خیال‌تان از همراهی با این سازمان راحت باشد.

ادامه مطلب...

با یاری همدیگر دنیا را مملو از خوبی و شادی کنیم

در این دنیا آدم‌هایی هستند که با یاری یکدیگر کاری میکنند تا خبر درد و کمبود هر روز کمتر بشه. آدمایی که برای ساختن جهانی بدون جنگ، گرسنگی، بیماری و فقر با برنامه و تلاش هرکاری که از دستشان بر بیاد را انجام می‌دهند. در روز جهانی غذا، قدردان تلاش‌های افراد و سازمان‌هایی هستیم که با برنامه‌‌ای دقیق برای دنیای بدون گرسنگی به تمام کشورها سفر می‌کنند تا یکی از مهم‌ترین نیازهای ما که دسترسی به غذای سالم و کافی است، برطرف شود.

ادامه مطلب...

از اینکه دغدغه درمان کودکان مبتلا به سرطان رو می‌بینید، سپاسگزاریم

بازی قایم باشک با بستن چشم‌ها آغاز می‌شود و بعد با شمارش تا عدد 10 و پیدا کردن دوستانی که خودشان را از چشم‌هاای ما پنهان کردن به پایان می‌رسد. در بازی زندگی اما ممکن است به خاطر بیماری خاص یا شرایطی که خارج از کنترل ما به وجود می‌آیند چشم‌هایمان را برای همیشه ببندیم و دنیای اطرافمون را به شکل دیگری ببینیم. 

ادامه مطلب...

ارسال این صفحه برای دوستان