آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 1 مرداد 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

آغاز فعالیت محک در شبکه اجتماعی LinkedIn

مؤسسه خیریه محک از آغاز فعالیت خود در تلاش است تا استانداردهای خود را در زمینه درمان و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کند. محک در سطح بین‌المللی با شرکت در نشست‌ها و جلسات، جذب کمک‌، همکاری‌های پژوهشی، برگزاری همایش‌ها و رویدادها و همچنین شرکت در ارزیابی‌ها به صورت داوطلبانه در جهت این هدف خود گام برداشته است.

ادامه مطلب...

هر نقاشی، یک قصه

روژان و مادرش رو به رویم می‌نشینند. قبل از اینکه چیزی بگویم فرزند 11 ساله محک دفترچه نقاشی‌اش را به دستم می‌دهد و می‌گوید ورق بزن. یکی یکی نقاشی‌هایی که بیشترشان رنگ‌آمیزی نشده را با دقت نگاه می‌کنم. 

ادامه مطلب...

امروز بیش از 18 سال پیش، هزینه درمان سرسام‌آور است

محک در تقویم تاریخ
امروز بیش از 18 سال پیش، هزینه درمان سرسام‌آور است
 
خبرنامه‌ها را که ورق زدیم دیدیم در سال 1380، 2600 کودک تحت حمایت محک بوده‌اند و امروز، بعد از 18 سال از آن زمان،  بیش از 32 هزار کودک تحت حمایت این مؤسسه قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب...

دغدغه تأمین هزینه دارو و درمان بیش از 19 هزار کودک مبتلا به سرطان در حال درمان

تأمین منابع مالی لازم برای ارائه خدمات درمانی و حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان از مهم‌ترین وظایف این واحد در محک است. تغییر شرایط اقتصادی در سال گذشته و ادامه این روند در سال جاری سبب شد تا دغدغه‌های این مؤسسه برای ارائه خدمات همه‌جانبه به کودکان مبتلا به سرطان افزایش یافته و شکل دیگری به خود بگیرد.

ادامه مطلب...

ارسال این صفحه برای دوستان