آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
از همه افرادی که مایل‌اند بدانند در محک چه می‌گذرد و می‌خواهند بدانند کمک‌هایشان چگونه به خدمات درمانی و رفاهی برای کودکان مبتلا به سرطان تبدیل می‌شود، مشتاقانه دعوت می‌کنیم به بازدید حضوری از مؤسسه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک بیایند و عملکرد و فعالیت‌های سازمانی که حاصل نیکوکاری مردم ایران است را در بیست و پنجمین سال فعالیتش از نزدیک دنبال کنند.
 
محک همواره شفافیت و پاسخگویی را یکی از مهم‌ترین اهداف خود قرار داده است و خود را نسبت به اطلاع‌رسانی شفاف در مورد نحوه مصرف کمک‌های مردمی و به رویت گذاشتن تبدیل آن به بهترین خدمات برای کودکان مبتلا به سرطان متعهد می‌داند.
 
ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 14 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 تا 12 منتظر حضور شما هستیم. درصورت تمایل به بازدید حضوری به صورت فردی و یا گروهی لطفا برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 23501210 تماس بگیرید.
 
با آگاهی از دغدغه شما که تأمین رفاه و آسایش هرچه بیشتر کودکان مبتلا به سرطان است، به اطلاع می‌رسانیم، ملاقات با کودکان به دلیل پایین بودن سیستم ایمنی آنها، حفظ کرامت انسانی و همچنین حریم خصوصی کودک و خانواده  امکان‌پذیر نیست، اما شما‌ در این بازدید می‌توانید با فضایی که کودکان در آن مسیر درمان را طی می‌کنند از نزدیک آشنا شوید.
مشتاق دیدارتان زیر سقف محک هستیم.
 
شماره تلفن هماهنگی برای بازدید: 23501210
نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک
 
ارسال این صفحه برای دوستان