آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
كودكان محك با يك آتش‌نشان و نحوه كار او آشنا شدند.
 
بخش خدمات حمايتي محك كه در تمامي مراحل درمان سرطان همراه كودكان هستند، با نيازسنجي از شرايط آنها مي‌كوشند تا براي آنها روزهايي پر از اميد براي مبارزه با بيماري فراهم سازند. از آنجا كه قهرمانان كوچك محك از ديدن آتش‌نشانان با لباس و تجهيزات حرفه‌اي شاد و هيجان زده مي‌شوند، مددكاران فرصت حضور يك آتش‌نشان را در بيمارستان به وجود آوردند تا خاطره‌اي به ياد ماندني و سرشار از احساس قهرماني براي فرزندان رقم زنند.
   
يكي از روزهاي پاييز 1395 كه كودكان براي سرگرمي به اتاق بازي آمده بودند، آتش‌نشان جواني را ديدند كه با لباس آتش‌نشانی به ديدارشان آمده بود. آنها كه از اين اتفاق بسيار خوشحال بودند، كلاه بزرگ آتش‌نشان را بر سرشان گذاشتند و براي ساعتي نقش يك نجات‌دهنده را بازي كردند. يكي از كودكان، ماشين اسباب‌بازي‌اش را آورد و با قهرمان خود، صحنه يك حادثه را بازسازي كرد و حسابي سرگرم شد. آتش‌نشان به تك‌تك اتاق‌هاي بيمارستان و اقامتگاه رفت و درباره وظايف‌اش به كودكان توضيح داد.
 
25 سال است كه همواره از همراهي شما ياوران در حرفه‌هاي مختلف اجتماعي بهره‌مند بوده‌ايم تا فرزندان‌مان فرآيند درمان را شادمانه و با در اختيار داشتن شايسته‌ترين خدمات درماني و رفاهي طي كنند.
 
ارسال این صفحه برای دوستان