آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
جشنواره مواد غذايي محك با حضور صميمي و دلگرم‌كننده نزديك به 2500 نفر از ياوران و با همت و مشاركت بيش از 300 نفر از داوطلبان، دوم و سوم دي ماه سال 1395 برگزار شد.
تمامي عوايد هفتاد و چهارمين بازارچه خيريه كه  بيش از چهار ميليارد ريال است براي تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان صرف خواهد شد.
 
آغاز زمستان زير سقف محك
سقف بازارچه اين بار در آستانه رسيدن فصل سرما با دانه‌هاي برفي و ميوه‌هاي درخت كاج تزئين شده بود و آدمك‌هاي برفي در گوشه‌ كنار بازار جا خوش كرده بودند. سالن بازار هم با طرح بيسكوييت زنجبيلي فرش شده بود تا حال و هواي زمستان و گرما و صفاي دورهم بودن را تكميل كند.
چرخ بستني فروشي هم با وجود سرماي دي ماه همه ياوران را به ياد خاطرات كودكي‌شان انداخته بود و با استقبال زيادي روبرو شد. غرفه‌هاي متنوع خوراكي و آشپزي هم با مشاركت شركت‌هاي توليدكننده و فروشندگان مواد غذايي، رستوران‌ها و بانوان نيكوكاري كه با پخت انواع غذاهاي ايراني و بين‌المللي جهت حمايت از فرزندان محك حضور داشتند، پذيراي همراهان و ياوران هميشگي بودند. 
غرفه عكس هم به رسم تمام بازارچه‌ها داير بود و اين بار با دكور زمستانه آماده ثبت لحظات همراهي نيكوكاران با قهرمانان كوچك مبارزه با سرطان بود. هنرمنداني چون ميلاد درخشاني، رضا تاجبخش، حميد حامي و يوسف تيموري نيز در جمع خانواده بزرگ محك حضور داشتند.
 
عوايد جشنواره غذايي   
اين بازارچه با حمايت مالي شركت‌هاي چيني پرديس، فرمند، مهران آويشه، برناكو، گلوبال برند تويز (لِگو)، رستوران‌هاي بِرگر لند، بِرگر فَكتوري و شركت‌هاي لامودا، تِلاونگ و سيناتِلا برگزار شد كه قدردان‌شان هستيم.
جشنواره مواد غذايي محك هر ساله با دو هدف؛ تأمين هزينه دارو و درمان كودكان مبتلا به سرطان از محل كمك‌هاي مردمي و همچنين همراه شدن ياوران زير سقفي كه به پشتوانه حمايت ارزشمند آنها شكل گرفته است، برگزار مي‌شود تا نيكوكاران از نزديك شاهد فعاليت‌‌‌هايي باشند كه با مشاركت آنها محقق مي‌شود. 
با مشاركت شما ياوران هميشگي عوايد حاصل از اين بازارچه، بيش از چهار ميليارد ريال است كه تمامي آن صرف هزينه‌هاي حمايت‌هاي درماني و رفاهي از كودكان مبتلا به سرطان خواهد شد.
 
حمايت‌تان را قدردانيم
برپايي بازارچه‌هاي خيريه‌اي چون جشنواره غذايي همواره موجب همراهي و مشاركت بيش‌تر و نزديك‌تر ياوران و حاميان زير سقف محك است تا اين مؤسسه در طول 25 سال فعاليت‌اش، شايسته‌ترين خدمات درماني و رفاهي به كودكان مبتلا به سرطان و خانواده‌هايشان ارائه دهد. قدردان حضور پرمهر و همراهي هميشگي‌‌تان هستيم.  
 
ارسال این صفحه برای دوستان