آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 1 خرداد 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
جشن کودکان بهبودیافته از سرطان روز جمعه در مؤسسه خیریه محک برگزار شد. این مراسم هر ساله با هدف قدردانی از داوطلبان و پاسداشت حمایت نیکوکاران برگزار می‌شود تا کودکان مبتلا به سرطان مسیر درمان را امیدوارانه طی کنند و این باور در جامعه گسترش یابد که سرطان پایان زندگی نیست.
 
در این مراسم که در بیست و پنجمین سال فعالیت محک و با حضور کودکان بهبودیافته برگزار شد، دو کودک بهبودیافته روی سن رفتند و خاطرات خود را از دوران مبارزه با سرطان تعریف و برای همه دوستان خود آرزوی سلامتی کردند. یکی از کودکان بهبودیافته نیز با اجرای موسیقی زیبای خود، شادی و امید را در میان حضار جاری ساخت.
 
 
در انتهای این جشن، کودکان بهبودیافته به همراه کارکنان و داوطلبان محک گرد هم جمع شدند و  کیک بهبودیشان را بریدند.
 
7 دی ماه در تقویم محک، روز کودکان بهبودیافته از سرطان است. این روز به مناسبت تولد فرزند بنیانگذار محک نامگذاری شده است. فرزندی که امروز بهبودیافته اما ابتلایش به بیماری سرطان، سبب شد تا مادرش با دغدغه حمایت از تمامی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان در سراسر ایران، مؤسسه خیریه محک را بنیان گذارد. 
 
مؤسسه خیریه محک که در 7 دی ماه 1395، بهبودی 5600 کودک مبتلا به سرطان را جشن گرفت، می‌کوشد با توزيع عادلانه خدمات محك در سراسر كشور هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نماند و در تمام مسیر درمان همه حمایت‌های لازم را بطور یکسان در سراسر ایران دریافت نماید. محک امیدوار است با همراهی همه انسان‌هایی که دغدغه کمک به همنوع دارند روزی برسد که خداحافظی کودکان بیشتری را با سرطان جشن بگیرد.
 
ارسال این صفحه برای دوستان