آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 17 فروردین 2019
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
مديرعامل محك به عنوان سخنران مهمان در كنفرانس تبادل تجربيات سازمان‌هاي بيمارمحور كشورهاي خاورميانه، آفريقا و اروپاي شرقي (EEMEA-(EEPO كه توسط شركت دارويي روش (ROCHE) از 13 تا  14 دسامبر 2016 در شهر كازابلانكا مراكش برگزار شد، شركت كرد و به سخنراني با موضوع «ظرفيت اجتماعي در سازمان‌هاي مردم‌نهاد» پرداخت.
 
اين كنفرانس كه با هدف گردهمايي سازمان‌هاي بيمار محور و براي به اشتراك گذاشتن ايده‌ها، تجارب و تبادل نظر درخصوص مسايل كليدي برنامه‌ريزي شده است، با دو پانل تخصصي، 10 سخنراني و 74 نماينده از 37 سازمان مختلف همراه بود. بيان چالش‌هاي پيش‌روي سازمان‌هاي بيمارمحور منطقه، بررسي راه‌حل‌هاي ممكن براي آن و گفتگو در زمينه حقوق بيماران درحوزه‌هاي درماني از جمله محورهاي اين گردهمايي بود.
 
ارائه بالاترين سطح كيفي و به‌روزترين خدمات درماني و رفاهي به كودكان مبتلا به سرطان همواره از دغدغه‌هاي محك است. بر همين اساس حضور در رويدادهاي تخصصي جهت ارتقاي دانش و مهارت مديران و متخصصان اين مؤسسه خيريه از طريق آشنايي با شيوه‌هاي كاري سازمان‌هاي مشابه در منطقه و جهان از جمله اقداماتي است كه نيل به اين هدف را ممكن مي‌كند. همچنين مشاركت در مجامع بين‌المللي زمينه به اشتراك‌گذاري تجربيات و ايجاد ظرفيت براي تعاملات تخصصي در جهت اهداف سازمان و بهبود عملكرد را ممكن مي‌سازد.  
 
ارسال این صفحه برای دوستان