آخرین بروز رسانی سایت پنجشنبه 23 آذر 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
هنرجویان کودک و نوجوان تارا بهبهانی به رسم 10 سال گذشته، با برگزاری نمایشگاه نقاشی با عنوان «خبری در راه است» با کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت مؤسسه خیریه محک همراه می‌شوند.
 
یازدهمین نمایشگاه نقاشی هنرجویان کودک و نوجوان تارا بهبهانی، نقاش و مجسمه‌سازی ایرانی، به نفع کودکان محک در 31 فروردین و اول اردیبهشت از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود. 
 
نمایشگاه «خبری در راه است» با هدف همراهی و همدلی کودکان با دوستان خود در مؤسسه خیریه محک برگزار می‌شود و کلیه عواید حاصل از فروش آثار آن صرف حمایت درمانی و رفاهی از کودکان مبتلا به سرطان می‌شود. این نمایشگاه با 72 اثر از کودکان و نوجوانان 7 تا 16 سال، به موضوع بهبودیافتگی کودکان مبتلا به سرطان می‌پردازد. بر همین اساس، کودکان، تصور خود از یک روز شاد را به تصویر کشیده‌اند. 
 
لزوم فرهنگ‌سازی در امور خیریه و آموزش مفاهیم انسان‌دوستانه به نسل آینده اهمیت بسیاری دارد و مؤسسه خیریه محک همواره در تلاش است تا با بهره‌مندی از رویدادها و روش‌های فرهنگی و هنری، نوعدوستی را به کودکان و نوجوانان آموزش دهد. امیدواریم روزی برسد که با همراهی هنرمندان، نمایشگاهی با موضوع شادترین روز محک که همان خداحافظی جهان با سرطان است را برگزار کنیم.
 
ارسال این صفحه برای دوستان