آخرین بروز رسانی سایت چهارشنبه 1 آذر 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
مؤسسه خیریه محک در پی انتشار پیامی در فضای مجازی درخصوص دریافت کمک برای مهدیه یاراحمدی، فرزند 15 ساله مبتلا به سرطان محک و در پی پرسش تعدادی از یاوران در این خصوص، ضمن قدردانی از همراهی همیشه نیکوکاران با کودکان مبتلا به سرطان، محک براساس اصول شفافیت و پاسخگویی موارد زیر را به اطلاع می‌رساند.
 
مهدیه از تاریخ  23 فروردین 1396 که پرونده حمایتی‌اشدر مددکاری محک تشکیل شده با درصد حمایتی 100درصد تحت حمایت مؤسسه محک قرار گرفته است و کلیه هزینه‌های دارو و درمان وی از سمت محک پرداخت می‌شود.
 
کلیه هزینه‌های مورد نیاز درمان ایشان از تاریخ 23 فروردین تا کنون که مبلغ 9300000 تومان و شامل هزینه بستری، شیمی‌درمانی، دارو، آزمایش‌های تشخیصی، رفت و آمد به محک، هدایای نوروزی و کمک هزینه به خانواده می‌باشد، توسط مؤسسه محک تأمین شده است.
 
لازم به ذکر است، با توجه به موضوع مطرح شده درباره مهدیه، مددکاران محک با خانواده ایشان در تاریخ 12 تیرماه تماس گرفته‌اند تا در صورت نیاز ایشان به دریافت خدمات دیگر در جریان آن قرار بگیرد.
محک ضمن قدردانی از نیت خیرخواهانه افرادی که در اندیشه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان هستند، از همه نیکوکاران درخواست می‌نماید، در صورتی که کودک مبتلا به سرطانی را می‌شناسند که تحت حمایت محک نیست، وی را به مؤسسه محک معرفی نمایند تا با رعایت عدالت در توزیع خدمات، تحت حمایت محک قرار گیرد.
شماره تماس بخش مددکاری محک 02123501390
 
ارسال این صفحه برای دوستان