آخرین بروز رسانی سایت چهارشنبه 1 آذر 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
مؤسسه خیریه محک در پی انتشار ویدئویی در رسانه‌ها و فضای مجازی درخصوص دریافت کمک برای جراحی درسا نامور توسط پروفسور سمیعی، فرزند مبتلا به سرطان تحت حمایت محک و در پی پرسش تعدادی از یاوران در این خصوص، ضمن قدردانی از همراهی همیشگی نیکوکاران با کودکان محک و براساس اصول شفافیت و پاسخگویی موارد زیر را به اطلاع می‌رساند.
 
درسا نامور از تاریخ اول شهریور سال 1395 تحت حمایت محک با درصد حمایتی 100 قرار گرفته است و کلیه هزینه‌های دارو و درمان و اقامت وی از سمت محک پرداخت می‌شود. کلیه اقدامات پزشکی و درمانی ممکن برای این کودک در بالاترین سطح استاندارد پزشکی توسط متخصصان كشور صورت گرفته است. با این حال، با توجه به اصرار خانواده نامور برای ارسال پرونده پزشکی فرزندشان برای بررسي و اظهار نظر پروفسور سمیعی، محک به منظور حفظ آرامش روانی و اطمینان خاطر ایشان، امکان ارسال پرونده پزشکی درسا به کشور آلمان و برای این پزشک را فراهم کرده است.
 
محک ضمن قدردانی از نیت خیرخواهانه افرادی که در اندیشه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان هستند، از همه نیکوکاران درخواست می‌نماید، در صورتی که کودک مبتلا به سرطانی را می‌شناسند که تحت حمایت محک نیست، وی را به مؤسسه محک معرفی نمایند تا با رعایت عدالت در توزیع خدمات، تحت حمایت محک قرار گیرد.
 
شماره تماس بخش مددکاری محک: 02123501390
 
ارسال این صفحه برای دوستان