آخرین بروز رسانی سایت چهارشنبه 27 دی 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
بار دیگر هنرمندان به محک آمدند تا مراسم افتتاحیه هجدهمین جشنواره آئینی – سنتی را برای کودکان مبتلا به سرطان برگزار و شادی را مهمان دل‌های آنها کنند.
 
مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره جشنواره آئینی – سنتی در محک برگزار شد. آراسب احمدیان، مدیرعامل محک با بیان آنکه سال 1394 نیز مراسم افتتاحیه این جشنواره در محک برگزار شده بود، گفت: «در بیش از ربع قرن فعالیت محک، این سازمان همواره از اندیشه و هنر فاخر هنرمندان بهره‌مند بوده و با اتکا به بال توانمند هنر و نیکوکاران این مرز و بوم در جهت حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان گام برداشته است. مراسم افتتاحیه جشنواره آئینی – سنتی نیز در همین راستا و با هدف شادی فرزندانمان در محک برگزار شده است.»
 
احمدیان با بیان آنکه برگزاری این جشنواره زمینه شناخت فرهنگ اصیل ایرانی را برای فرزندان محک فراهم کرده و کیفیت زندگی آنان را در دوران درمان ارتقا بخشیده، از هنرمندانی که محک را برای عمل به مسئولیت اجتماعی خود انتخاب می‌کنند قدردانی کرد و گفت: «یکی از رسالت‌های بنیادین هنر توجه به دغدغه‌های جامعه است. باعث مباهات سازمان‌های مردم‌نهادی چون محک است که هنرمندان ارزشمندترین داشته خود که همانا هنر و اعتبار ایشان است را در راستای حمایت از اهداف انسان‌دوستانه به کار می‌برند. قدردان آنها هستیم و امیدواریم با همراهی ایشان روزهای شادی را برای کودکان مبتلا به سرطان فراهم آوریم.»
 
ارتقای کیفیت زندگی کودکان مبتلا به سرطان در دوران درمان از جمله اهداف محک برای تحقق حمایت همه جانبه از آنان است. باور داریم که با همراهی هنرمندان و پیوند هنر و کمک به همنوع می‌توانیم روزهایی شاد برای کودکانمان رقم زده و زمینه افزایش روحیه آنها را برای مبارزه با بیماری فراهم آوریم.
 
ارسال این صفحه برای دوستان