آخرین بروز رسانی سایت چهارشنبه 27 دی 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
محک از تمامی کودکان مبتلا به سرطان در سراسر ایران حمایت می‌کند. دیروز بعد از شنیدن خبر تلخی که منجر به از دست دادن بسیاری از هموطنان‌ عزیزمان در استان‌های غربی و جنوب‌غربی شد، ما علاوه بر غمی که از رخ دادن این حادثه ناگوار داشتیم، نگران سلامتی فرزندان‌مان‌ در مناطق زلزله‌زده بودیم.
 
با توجه به مأموریت اصلی‌ این سازمان و دغدغه همیشگی‌مان در ارائه خدمات درمانی و رفاهی به فرزندان‌مان، واحد خدمات حمایتی محک اقدام به پیگیری شرایط کودکان تحت حمایت محک در استان‌های زلزله‌زده کرد. 22 کودک تحت حمایت محک از ساکنان منطقه سر پل ذهاب و محدوده کرمانشاه هستند. همکاران ما در واحد مددکاری اجتماعی تاکنون با تعدادی از آنها و خانواده‌هایشان تماس گرفتند. با هفت نفر از فرزندان‌مان موفق شدیم تماس تلفنی برقرار کنیم و از شرایط آنها با خبر شده‌ایم که در سلامت هستند. مددکاران محک همچنان در تلاش‌ برای برقراری تماس با دیگر کودکان محک و خانواده‌هایشان هستند. یک خانواده نیز در تهران حضور داشتند.   
 
محک با 26 سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات درمانی و حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان باور دارد که جز با همت جمعی هیچ درد و سختی مرتفع نخواهد شد و از همه نیکوکاران ایران زمین که در کاستن آلام همنوعانشان مشارکت می‌کنند، قدردانی می‌کند.
 
این سازمان با توجه به تجربه تخصصی خود در حوزه مددکاری اجتماعی و روانشناسی کودکان اعلام می‌دارد از تاریخ 10 آذر ماه هیأتی از همکاران متخصص محک در خدمات حمایتی به مناطق زلزله‌زده اعزام خواهد شد تا به ارائه خدمات به کودکان ساکن در آن مناطق بپردازند.   
 
ارسال این صفحه برای دوستان