آخرین بروز رسانی سایت چهارشنبه 27 دی 1396
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
مصطفی رحماندوست، شاعر، قصه‌نویس و مترجم کتاب‌های کودکان و نوجوانان به مناسبت روز کتاب و کتاب‌خوانی به محک آمد و برای کودکان مبتلا به سرطان قصه خواند.
 
در یکی از روزهای پاییزی آبان ماه کودکان محک که با ترالی کتاب به خوبی آشنا هستند، وقتی صدای این میز چرخدار را در راهروهای بیمارستان و اقامتگاه شنیدند، فکرش را نمی‌کردند که شاعر «صد دانه یاقوت» و نویسنده کتاب‌های محبوب‌شان همراه با ترالی به دیدارشان آمده باشد.
 
رحماندوست برای کودکان و نوجوانان محک و مناسب با رده سنی‌شان کتاب‌ خواند و همراه با بازی و شادی فرزندان محک را برای پرورش قصه‌گویی و تخیل خلاق تشویق کرد. این شاعر و نویسنده نام‌آشنا درباره حرفه نویسندگی با کودکان صحبت کرد و بعدازظهری به یادماندنی را زیر سقف محک رقم زد. کودکان نیز از قصه‌های موردعلاقه‌شان که در ترالی کتاب است گفتند و از اینکه نویسنده آن کتاب‌ها را در محک می‌دیدند، ذوق زده بودند و از او خواستند تا کتاب‌ها را به اسم خودشان برای آنها امضا کند. 
 
محک با قدردانی از تمام یاوران پرمهر خود که با یاری‌شان، تداوم شادی کودکی را برای کودکان مبتلا به سرطان در مسیر درمان ممکن می‌کنند، تلاش می‌کند علاوه بر ارائه خدمات درمانی و حمایتی به فرزندانش در سراسر ایران نسبت به کیفیت زندگی آنها متعهد باشد تا کودکان‌مان آینده‌ای روشن و سرشار از سلامتی داشته باشند.
 
ارسال این صفحه برای دوستان