آخرین بروز رسانی سایت جمعه 6 مهر 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

تیم خدمات حمایتی محک متشکل از مددکاران اجتماعی، روان‌شناسان و کارشناس آشنا به منطقه، برای بررسی بیشتر شرایط کودکان تحت حمایت محک در مناطق زلزله‌زده و پیگیری وضعیت 5 کودکی که از وضعیت آنها اطلاعی در دست نبود به کرمانشاه اعزام شدند.

 

خوشبختانه در جستجوی روستا به روستای این تیم 4 نفره توانستیم از سلامتی 3 کودک و خانواده آنها با خبر شویم. خانه 2 کودک در این حادثه تخریب شده و خانه یکی از آنها آسیب دیده است که کارشناسان محک در تدارک ایجاد شرایط اسکان امن موقت برای ایشان هستند. همچنین در این پیگیری‌ها مشخص شد که یکی از کودکان نیازمند دارو است. داروی مورد نیاز تهیه شده است و به کرمانشاه ارسال می‌شود تا توسط تیم خدمات حمایتی محک مستقر در کرمانشاه به این کودک عزیز تحویل داده شود.

 

تیم خدمات حمایتی محک مأموریت خود در محل را از ساعت 9 صبح روز شنبه 11 آذرماه از روستاهای اطراف سرپل ذهاب آغاز کرده است. همکاران ما روز گذشته به روستاهای تپه ماران، کوئیک حسن و پاتاق مراجعه کرده‌اند و امروز در روستای ثلاث باباجانی حضور دارند. این تیم تا کسب اطلاع از وضعیت 2 کودکی که همچنان از وضعیت آنها بی‌خبر هستیم به تمام روستاها و مناطق آسیب‌دیده مراجعه و همچنین به وضعیت سایر کودکان در استان کرمانشاه رسیدگی خواهند کرد.
 
از تعداد 27 فرزند محک در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، تنها از وضعیت 2 کودک بی‌اطلاع هستیم که امیدواریم هرچه زودتر بتوانیم خبر سلامتی این فرزندان عزیز محک را نیز به شما اعلام کنیم.
یادآور می‌شود، اولین حضور محک در مناطق زلزله‌زده 4 روز پس از حادثه، در تاریخ 25 آبان ماه بوده است.همچنین لازم به ذکر است، یکی از فرزندان تحت حمایت محک نیز ساکن مناطق زلزله‌زده استان کرمان بوده است که خوشبختانه این کودک و خانواده او نیز در سلامت به سر می‌برند.
 
به امید روزی که تمام کودکان زندگی امن و آرامی را همراه با خانواده‌هایشان داشته باشند.
 
ارسال این صفحه برای دوستان