آخرین بروز رسانی سایت یکشنبه 29 مهر 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
محک در نخستین همایش روز بین‌المللی کار داوطلبانه در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شرکت کرد. برگزاری این همایش به مناسبت ۵ دسامبر روز جهانی داوطلب و با هدف تقدیر از مؤسسات داوطلب محور همراه بود. در این رویداد ۳۰۰ نفر از داوطلبان از بیش از ۱۰۰ مجموعه داوطلب محور حضور داشتند. 
 
در این مراسم از لوح و تندیس روز بین‌المللی کار داوطلبانه رونمایی شد و از داوطلبان و نمایندگان سازمان‌های داوطلب محور در چهار بخش: 1. بهداشت و سلامت 2. زنان، کودکان و آسیب‌های اجتماعی 3. جوانان، امداد و نجات و امور اجتماعی 4. میراث، گردشگری و محیط‌ زیست تقدیر شد.
 
محک نیز لوح و تندیس روز بین‌المللی کار داوطلبانه را در بخش تقدیر از داوطلبان حوزه سلامت و بهداشت، از سرکار  خانم دکتر ابتکار معاون امور زنان ریاست جمهوری، دکتر ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، دکتر حجت نظری رییس ستاد سمن‌ها و دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرد.
 
هسته اولیه مؤسسه خیریه محک را داوطلبان تشکیل داده‌اند و این سازمان به ظرفیت و سهم تأثیرگذار مشارکت داوطلبانه افراد در رقم خوردن اتفاقات بزرگ باور دارد. امیدواریم با تداوم همراهی داوطلبان نیکوکار در مسیر حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های ایشان استوار‌تر گام برداریم.   
 
ارسال این صفحه برای دوستان