آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 17 فروردین 2019
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
مؤسسه خیریه محک پیرو انتشار پیامی در اینستاگرام مبنی بر جمع‌آوری کمک برای سونیا، کودک مبتلا به سرطان، بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی به اطلاع می‌رساند:
 
سونیا، فرزند مبتلا به سرطان از 10 فروردین سال 94 با درصد حمایتی100 (به معنی پرداخت کلیه هزینه‌های درمانی و حمایت شامل، هزینه‌های دارو، درمان، کمک هزینه، رفت و آمد) حمایت محک قرار گرفته است و بنابراین تمام هزینه‌های دارو و درمان این کودک که تا کنون بیش از 36 میلیون تومان بوده، توسط محک پرداخت شده است. آخرین پرداختی به این خانواده در تاریخ 4 بهمن 96 انجام شده است. واحد مددکاری موسسه که از زمان تشکیل پرونده سونیا، با خانواده این کودک در ارتباط هستند، بنا به وظیف خود پس از مشاهده این پیام ، با مادر سونیا تماس گرفته و جویای نیازهای ایشان شدند. همچنین مادر این کودک در مذاکره شفاهی اظهار داشته‌اند تصویر سونیا بدون رضایت ایشان منتشر شده است. لازم به ذکر است، طبق پیگیری واحد مددکاری و کسب اطلاعات از پزشک معالج، این کودک در حال حاضر نیازمند انجام پیوند مغز استخوان نیست.
 
محک از تمامی یاوران گرامی که دغدغه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را دارند، درخواست می‌کند در صورت شناخت کودکان مبتلا به سرطان که تحت حمایت محک قرار ندارند، موارد را سریعا به این مؤسسه معرفی نمایند تا با رعایت اصول توزیع عادلانه خدمات و اصول حرفه‌ای  تحت حمایت محک قرار گیرند. شماره تماس واحد مددکاری محک: 02123501400
 
قدردان شما اعضای خانواده بزرگ محک هستیم که ما را یاری می‌کنید و از ما یاری می‌خواهید.
 
ارسال این صفحه برای دوستان