آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 24 آذر 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
پیرو انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر جمع‌آوری کمک برای النا، کودک مبتلا به سرطان و پرسش یاوران دراین خصوص، مؤسسه خیریه محک بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی به اطلاع می‌رساند:
 
النا، کودک مبتلا به تومور مغزی از 27 مهر سال 96 با درصد حمایتی90 (به معنی پرداخت 90 درصد هزینه‌های درمانی و حمایت شامل؛ هزینه‌های دارو، درمان، کمک هزینه، پوشاک و رفت و آمد) تحت حمایت محک قرار گرفته و تا کنون بیش از 3 میلیون و 600 هزار تومان هزینه‌های مربوط به این فرزند، توسط محک پرداخت شده است.
 
لازم به ذکر است، النا پس از تشخیص بیماری در بیمارستان‌ محک و حضرت رسول اکرم تهران تحت جراحی قرار گرفت و درمانش در بیمارستان محل سکونتش 17 شهریور رشت، ادامه دارد.
واحد مددکاری مؤسسه که در ارتباط مستمر با خانواده النا هستند، پس از مشاهده این پیام در تماس با پدر این کودک جویای نیازهای درمانی او شد و بر امکان تأمین هزینه‌های مورد نیاز ایشان تأکید کرد. پدر این کودک در مذاکره شفاهی اظهار کردند که ایشان برای تأمین سایر هزینه‌های زندگی به جز درمان فرزندش اقدام به انتشار این پیام کرده‌اند، همچنین عنوان کردند که برخی هزینه‌های درمان النا پیش از اینکه فرزندش تحت حمایت محک قرار بگیرد توسط ایشان پرداخت شده است که مددکار محک به ایشان اطلاع دادند پس از ارائه رسیدهای پرداخت هزینه‌های مربوط به درمان النا، این مبالغ توسط محک قابل پرداخت خواهد بود.
 
محک از تمامی یاوران گرامی که دغدغه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را دارند، درخواست می‌کند در صورت شناخت کودکان مبتلا به سرطانی که تحت حمایت محک قرار ندارند، موارد را سریعاَ به این مؤسسه معرفی نمایند تا با رعایت اصول توزیع عادلانه خدمات، حفظ کرامت انسانی و اصول حرفه‌ای تحت حمایت محک قرار گیرند. شماره تماس واحد مددکاری محک: 02123501400
 
قدردان شما اعضای خانواده بزرگ محک هستیم که ما را یاری می‌کنید و از ما یاری می‌خواهید.
 
ارسال این صفحه برای دوستان