آخرین بروز رسانی اخبار سایت جمعه 16 فروردین 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
یاوران گرامی
 
در پی سؤال تعدادی از یاوران در خصوص ارتباط یک پیام در کانال تلگرام با عنوان vameazad مبنی بر دریافت وام فوری از طریق صندوق خیریه محک، این سازمان بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی وظیفه خود می‌داند که به اطلاع تمامی ذیربطان برساند که فعالیت این کانال و انتشار این پیام هیچ گونه ارتباطی با محک ندارد.
 
مؤسسه خیریه محک سازمانی خیریه و مردم نهاد است که کلیه عواید حاصل از مشارکت‌های مردمی در این سازمان صرف امور درمانی و رفاهی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده ایشان می‌شود و بی‌شک ارائه این وام بر خلاف اصول حاکم بر این سازمان است.
 
محک ضمن قدرداني از نيت خيرخواهانه افرادي كه در انديشه حمايت از كودكان مبتلا به سرطان هستند و به این سازمان توجه می‌کنند، اعلام می‌کند، مطالب مندرج در کانال‌های به غیر از رسانه‌های رسمی محک مورد تأیید این سازمان نمی‌باشند و بعضا ممکن است مطالب آن برخلاف اصول حرفه‌ای و چارچوب‌هاى اخلاقى حاکم بر این سازمان باشد.
 
از همه شما همراهان گرانقدر تقاضا می‌کنیم برای پیگیری اخبار محک و آشنایی با چگونگی تبدیل کمک‌ها به خدمات برای کودکان مبتلا به سرطان، تنها به کانال رسمی محک (mahakcharitynews@)  پیوسته و دوستانتان را نیز به این شبکه اجتماعی دعوت کنید. همچنین می‌توانید موارد تخلف مشابه را از طریق ارسال پیام به صفحه رسمی اینستاگرام محک به آدرس mahakcharity و یا تماس با شماره ۲۳۵۰۱۲۸۵ به محک اطلاع دهید.
 
ارسال این صفحه برای دوستان