آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 3 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

یاوران گرامی

 

در خصوص انتشار  مجموعه استیکر (تقدیم به بیماران سرطانی)  در شبکه اجتماعی تلگرام، این سازمان بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی وظیفه خود می‌داند که به اطلاع تمامی ذیربطان برساند، این مجموعه مهر ماه سال 1394 درحال انتشار استیکرهای مذکور بود که محک بالافاصله پس از اطلاع این موضوع با سازنده این استیکر  وارد مذاکره شد. 

در این تماس و مذاکره مشخص شد ایشان  قصد کمک مالی به محک را نداشته و در طراحی این استیکر نیز نامی از محک نبرده‌اند. تنها هدف ایشان با توجه به نام این استیکر شاد کردن بیماران مبتلا سرطان بوده است. همچنین ایشان در پیج اینستاگرام خود اعلام کردند که هزینه‌ای بابت این استیکر گرفته نمی‌شود و این طرح ارتباطی با محک ندارد.

محک ضمن قدرداني از نيت خيرخواهانه افرادي كه در انديشه حمايت از كودكان مبتلا به سرطان هستند و به این سازمان توجه می‌کنند، اعلام می‌کند،  پیامی که در خصوص ذخیره کردن این استیکر و کمک به محک از این طریق وجود دارد مورد تأیید این سازمان نمی‌باشد.

 

از همه شما همراهان گرانقدر تقاضا می‌کنیم برای پیگیری اخبار محک و آشنایی با چگونگی تبدیل کمک‌ها به خدمات برای کودکان مبتلا به سرطان، تنها به کانال تلگرام رسمی محک در نشانی https://telegram.me/mahakhcharitynews پیوسته و دوستانتان را نیز به این شبکه اجتماعی دعوت کنید.
 
 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان