آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
یاوران گرامی 
پیرو انتشار تصویری با عنوان کودک مبتلا به سرطان نیازمند پیوند در فضای مجازی و دریافت کمک نقدی برای ایشان که با نام «محمد امین» معرفی شده است، با توجه به پرسش یاوران از مؤسسه خیریه محک و از آنجایی در بررسی‌ها مشخص شد که  نام و اطلاعات کودک اشتباه بوده است با توجه به اصل شفافیت و پاسخگویی ذکر نکات زیر ضروری است:
 
تصویر منتشر شده مربوط به کودک با نام «نگار» است که از سال 1390 تحت حمایت محک قرار گرفته و پرونده حمایتی‌اش در بخش مددکاری با ضریب حمایتی 100 درصد تشکیل شده است.
این کودک کلیه مراحل درمان خود را در بیمارستان محک طی کرده و متاسفانه فرزند نازنینمان اسفند ماه 1396 فوت شده است. 
در پیام منتشر شده این کودک با عنوان پسر و کودک نیازمند پیوند معرفی شده است و  برای او با شماره حساب شخصی جلب کمک صورت می‌گیرد، در صورتی که کلیه اطلاعات این پیام اشتباه است.
 
محک ضمن آرزوی صبر و آرامش برای خانواده این کودک و آرزوی بهبودی برای تمام کودکان مبتلا به سرطان و قدردانی از نیت خیرخواهانه افرادی که در اندیشه کمک به همنوع هستند، از نیکوکاران گرامی درخواست می‌کند قبل از هرگونه اقدام برای کمک‌های جمعی در شبکه‌های اجتماعی از جزئیات یا صحت موضوع از طریق تماس با مؤسسه خیریه محک با شماره 23501285 اطلاع کسب کرده و سؤالات یا ابهامات خود را مطرح کنند. محک در اولین فرصت پاسخ خود را ارائه خواهد کرد تا نیکوکاران بتوانند کمک‌های خود را در اثربخش‌ترین حالت ممکن و با حفظ منافع تمامی کودکان مبتلا به سرطان ارائه کنند. امیدواریم با مشارکت و همراهی شما هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نماند و کودکان مبتلا به سرطان، همه حمایت‌هاي لازم دریافت کنند.
 
ارسال این صفحه برای دوستان