آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 1 مرداد 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
به مناسبت روز جهانی کودک، کودکان محک با خاطره‌ساز دنیای کودکی و جعبه اسرارآمیز قصه‌گو غافلگیر شدند. مرضیه برومند، کارگردان، بازیگر و عروسک‌گردان همراه با آزاده مؤیدی‌فرد، صداپیشه عروسک محبوب «چرا» به دیدار کودکان مبتلا به سرطان محک آمدند و لحظات خوشی را برایشان رقم زدند.  
کودکان و خانواده‌هایشان همراه با خالق زیزی‌گولو خندیدند، عکس یادگاری گرفتند و به تماشای یک نمایش اختصاصی از جعبه قصه‌گو نشستند. مبارزان کوچک محک با چشم‌های مشتاقشان، تمام حرکت‌های دست عروسک‌گردان را دنبال کردند و با تعجب به صداهای متفاوتی که از او می‌شنیدند، گوش سپردند. جعبه قصه‌گو، داستان می‌گفت و هنرمند خاطرات نسل‌های کودکی، با فرزندان محک، بازی می‌کرد. «ابوالفضل» که صدای خوبی دارد، برای مهمانان محبوبمان آواز خواند و «سینا» نمایشی را فی‌البداهه با مرضیه برومند اجرا کرد. «محدثه» هم با دیدن جعبه قصه گفت: «من همه قصه‌ها را دوست دارم.»
 
برای همه ما روز کودک، و تماشای برنامه‌های مورد علاقه‌مان از صبح تا شب، یک خاطره به یادماندنی از این روز است. برای فرزندان محک نیز که کودکی‌شان با روزهای سخت درمان پیوند خورده است، «روز جهانی کودک»، یه یک روز متفاوت تبدیل شد. به امید روزی که با همراهی شما قصه تعداد بیشتری از کودکان مبتلا به سرطان، قصه بهبودی و سلامتی باشد.
 
 
ارسال این صفحه برای دوستان