آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 25 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
تومورهای مغزی یکی از سرطان‌های شایع در کودکان هستند. این بیماری علائم متعددی  دارد و اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود احتمال کنترل و درمان آن با درصد بالا وجود دارد. 
محک برای تحقق مأموریتش که حمایت از تمامی کودکان مبتلا به سرطان این سرزمین است، از ابتدای تأسیس خود تا پایان سال 1397، 4555 کودک مبتلا به تومور مغزی را تحت حمایت قرار داده و در تمام این سال‌ها با همراهی‌ ارزشمند شما زیر این سقف کوشیده تا باور به این حقیقت را در کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان ایجاد کند که «سرطان پایان زندگی نیست». این روزها همه ما می‌دانیم هزینه تأمین دارو و درمان اولین نگرانی خانواده‌هاییست که یکی از عزیزانشان با بیماری سرطان مبارزه می‌کند و حل نشدن همین دغدغه روزهای سخت درمان را برای آنها دشوارتر خواهد کرد. باور داریم با تداوم مشارکت‌ شماست که می‌توانیم هر روز بیش از دیروز امید را در قلب‌های بیش از 17 هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک تقویت کنیم.
 
پی‌نوشت: از علائم تومورهای مغزی می‌توان به سردرد‌های همراه با تهوع و استفراغ صبحگاهی، تشنج، اختلال در بینایی، اختلال در شنوایی، عدم حفظ تعادل، دشواري در تكلم، ايجاد تغيير در رفتار و ويژگي‌هاي فردي و نداشتن تمركز و توانايي مديريت فعاليت‌های روزانه اشاره کرد. توجه به این نشانه‌ها و جدی گرفتن آنها می‌تواند در تشخیص زودهنگام بیماری و درمان آن تأثیر زیادی داشته باشد.

 
ارسال این صفحه برای دوستان