آخرین بروز رسانی اخبار سایت یکشنبه 27 بهمن 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

حضور و همراهی یک همراه همیشگی برای گذروندن روزهای سخت دلگرمی است. فاطمه معتمدآریا هنرمند محبوب کشورمان از یاوران قدمی محک است که از سال‌های ابتدایی شکل‌گیری مؤسسه خیریه محک در هر شرایطی در کنار کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها بوده است.

معتمدآریا که به بهانه همراهی برای ساخت تیزر جدید محک در جلسه هیأت امنا و مدیره حضور داشت، با کودکان محک دیدار کرد. در این دیدار مادران محک که با فیلم‌های سیمین بانوی سینمای ایران خاطره داشتند، سر ذوق آمدند و به او خوشامد گفتند.

گرمای حضور این بازیگر توانمند که با صبر و حوصله به تک تک اتاق‌های بستری سر زد و  با کودکان و مادرانشان احوالپرسی کرد، باعث شد که یکی از مادران محک در راهروی بخش، با اجازه سرپرستار دَف بنوازد. بخش با صدای دلنشین دَف و شادی پر شد و همه با هم شعر «آقای راننده» را هم صدا شدند و مادران محک در کنار ایشان خاطره خوشی را رقم زدند.

حضور نیکوکاران محک در بخش‌های بیمارستان در زمان بازدید از خانه‌ای که خودشان ساختند ممکن نیست. چون کودکان مبتلا به سرطان به‌خاطر مصرف داروی شیمی‌درمانی، ایمنی کمتری نسبت به دیگران دارند و ممکن است با تماس زیاد با افراد، خیلی زود بیمار شوند. علاوه بر آن، قهرمان‌های محک نیاز به حریم و فضایی آرام دارند تا در بهترین شرایط به درمان‌شان ادامه دهند. اما به توصیه پزشکان، ملاقات با شخصیت‌های محبوب می‌تواند باعث بالا رفتن روحیه و بهتر شدن روند درمان شود. به همین دلیل ورزشکاران و هنرمندان نیکوکارمان با رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی به بخش‌ها می‌آیند و با خوشحالی‌ای که برای کودکان هدیه می‌آورند باعث بهتر شدن حال این قهرمانان شجاع و والدین آنها می‌شوند.

 

قدر همه هنرمندان سرزمین‌مان را می‌دانیم و باور داریم که عشق و مهر این عزیزان و استمرار کمک‌های شماست که کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها این روزهای سخت را با امید رسیدن روزهای خوبِ سلامتی می‌گذرانند.

 

 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان