آخرین بروز رسانی اخبار سایت جمعه 24 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

پیرو انتشار گزارشی در خبرگزاری «ایلنا» (12 مرداد 1398) در خصوص موضوع تأثیر تحریم دارو و مصاحبه با پدر یکی از کودکان مبتلا به سرطان، ضمن آرزوی سلامتی برای فرزند عزیزمان با توجه به تعهد مؤسسه خیریه محک برای حمایت درمانی و رفاهی از کودکان مبتلا به سرطان گزارش زیر را به اطلاع خانواده بزرگ محک می‌رسانیم:

با توجه به بررسی واحد خدمات حمایتی محک، بیمار با نام «رویا» مبتلا به (AML-سرطان خون)، با درصد حمایتی 80 درصد از اردیبهشت 1392 تحت حمایت محک قرار گرفته است و در بیمارستان شفا اهواز روند درمان خود را پیگیری می‌کند.

از زمان تحت حمایت قرار گرفتن این فرزند عزیزمان، علی‌رغم تمامی مشکلات ناشی از تحریم که به کمبود و گران شدن داروهای مورد نیاز کودکان مبتلا به سرطان منجر بوده است، هزینه‌های درمانی مورد نیاز وی با توجه به درصد حمایتی ایشان توسط محک پرداخت شده است. هزینه درمانی و حمایتی پرداختی به خانواده این کودک تاکنون 57 میلیون تومان بوده است. این هزینه‌ها شامل بیمارستان، ویزیت، دارو، آزمایشگاه، لوازم پزشکی، رفت و آمد، تهیه لباس عید، عیدی و کمک خرج بوده است. لازم به ذکر است آخرین پرداختی به خانواده در تاریخ 27 خرداد ماه 1398 صورت گرفته و مربوط به هزینه دارو بوده است.

از آنجایی که در گزارش خبرگزاری در خصوص مشکلات دارو صحبت شده است، همکاران واحد خدمات حمایتی محک با خانواده تماس گرفتند تا روند ارتباط با داوطلب مددکاری که مستقر در بیمارستان بقای اهواز است را جهت مواقعی که خانواده نیاز به کمک یا راهنمایی دارند، توضیح دهند. همچنین محک مجددا برای تهیه داروی این کودک اعلام آمادگی کرد.

امیدواریم با مشارکت و همراهی شما هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نماند و کودکان مبتلا به سرطان، همه حمایت‌هاي لازم را به‌طور یکپارچه در سراسر ایران دریافت کنند.

 

 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان