آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 5 بهمن 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

با حضور 120 داوطلب محک؛

کارگاه ارتباط با کودک بیمار در محک برگزار شد

کارگاه ارتباط با کودک بیمار با حضور 120 نفر از داوطلبان متقاضی کار با کودک، در سال آمفی تئاتر مؤسسه خیریه محک با محوریت آموزش مبانی روان‌‎شناسیِ نحوه تعامل و مهارت‌های مورد نیاز در زمینه ارتباط با این گروه سنی برگزار شد.

 

این کارگاه با معرفی تاریخچه، فعالیت‌ها و خدمات مؤسسه خیریه محک، آغاز و در بخش دیگر نحوه مراقبت از خود و بیمار توسط سرپرستار بیمارستان آموزش داده شد. همچنین روان‌شناس محک درخصوص ارتباط مؤثر با کودک بویژه کودک مبتلا به سرطان توضیحاتی ارائه کرد.

 

پس از اتمام این کارگاه، داوطلبان در آزمون کتبی شرکت کردند تا افرادی که نمره حدنصاب را کسب می‌کنند، پس از گفتگو با روان‌شناس به جمع داوطلبان ارتباط با کودک بیمار بپیوندند. این داوطلبان با احراز شرایط لازم می‌توانند در بخش‌های اتاق بازی، ترالی کتاب، هنردرمانی و معلم داوطلب، در بیمارستان محک و سایر بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی دارای خون و آنکولوژی کودکانتهران، منطبق با برنامه‌های آموزشی و روانشناسی تعیین شده از سوی واحد خدمات حمایتی موسسه محک، فعالیت داشته باشند.

 

مؤسسه محک در راستای تحقق اهداف چشم‌انداز 1400-1396، نسبت به ارائه خدمات حمایتی یکپارچه در تمام بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی سراسر کشور، فعالیت می‌کند و براین اساس داوطلبان ارتباط با کودک بیمار نیز در این زمینه آموزش لازم می‌بینند تا قهرمانان کوچک محک شادمانه‌تر روزهای درمان خود را سپری کنند.

 

 

 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان