آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 21 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

دنیای رنگی و پر از نقش دفتر، کیف و کتاب برای بچه‌ها ذوق شروع یه مرحله جدید از زندگی است. آنها شاید برای درک یادگیری و آموزش خیلی بازیگوش باشند. 

ولی کودکانه‌هایی مثل شوق پیدا کردن دوست‌های جدید و وسایل نو برای مدرسه دست به دست هم می‌دهند تا آنها را به روزهای آینده دلگرم کند. روزهایی که می‌توانند برای خودشان و ما، جامعه‌ای سالم‌تر و موفق‌تر بسازند. مهر امسال بیش از 3هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک در سراسر کشور به مدرسه می‌روند و خانوادهاشان نباید جز  سلامتی فرزندشان نگرانی دیگری داشته باشند.

 

با کمک شما در محک تلاش می‌کنیم که دغدغه‌های شیرین کودکی در روزهای سخت و طولانی مبارزه با سرطان فراموش نشود. این هدف برای همه‌ ما یک بهانه محکم و قوی برای همراهی آنها در مسیر سخت مبارزه و برای کودکان مبتلا به سرطان یه انگیزه خوبی برای شکست دادن بیماری است.

 

امسال از نیکوکاری شما می‌خواهیم الفبای مهربانی درست کنیم تا قصه‌های سلامتی و بهبودی را برای کودکانمان بنویسیم، با حضور در دفاتر جلب مشارکت های مردمی می‌توانید محک را در تامین هزینه تهیه کیف و لوازم التحریر فرزندان‌ش یاری کنید. برای اطلاع از آدرس دفاتر کلیک کنید. 

ارسال این صفحه برای دوستان