آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 5 بهمن 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

وقتی از بچه‌ها می‌پرسیم می‌خواهند در آینده چه شغلی داشته باشند، آتش‌نشان یکی از شغل‌های محبوبی است که نامش زیاد به زبان می‌آید. 

قهرمان بودن و نجات جان انسان‌ها در دنیای زیبا بچه‌ها جایگاه مهمی دارد و هیجان این شغل می‌تواند لبخند به لب این رویاپردازهای کوچک بیاورد. کودکان مبتلا به سرطان هم هرسال وقتی آتش‌نشان‌های قهرمان را در محک می‌بینند که به ملاقات‌شان آمده‌اند، پر از شادی و هیجان می‌شوند و از عموهای آتش‌نشان می‌خواهند تا کلاه‌ و وسایل همراهشان رو به دست آن‌ها دهند و از قصه‌های قهرمانانه‌شان بیشتر تعریف کنند. امروز در روز آتش‌نشانی، قدردان آتش‌نشان‌های شجاع‌مان هستیم که تعدادی از نماینده‌هایشان هر سال با یک رسم نانوشته به محک می‌آیند تا کودکانی که شجاعانه با سرطان می‌جنگند را ملاقات کنند. روز آتش‌نشانی مبارک

 

پی‌نوشت: ورود افرادی به جز والدین و اقوام درجه یک به بخش‌ و اتاق کودکان مبتلا به سرطان مجاز نیست. اما از آنجایی که حضور آتش‌نشان‌ها باعث بالا رفتن روحیه کودکان محک می‌شود و به بهتر شدن روند درمان‌شان کمک می‌کند، پزشکان با رعایت مسایل بهداشتی و پزشکی این اجازه را صادر می‌کنند تا قهرمان‌های محک با روحیه بهتری به جنگ با بیماری‌شان ادامه دهند.

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان