آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 21 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

در راهروی بیمارستان صدای شادی پیچید.بچه‌های بستری در بخش وقتی کادوهای بسته بندی شده با روبان و بادکنک‌های رنگی را دیدند، حسابی سر ذوق آمدند و از خاله و عموی رنگارنگی که سر و کله‌شان پیدا شده بود پرسیدند: «به بخش ما هم می‌آیید؟ رادیو تراپی هم می‌آیید؟ تا من برم آزمایش بدهم و برگردم در محک می‌مانید؟» جواب همه این سوال‌ها «بله» بود. بچه‌ها با خیال راحت رفتند تا مراحل درمان‌شان انجام شود و اینطور بود که یک جشن دیگر در محک شروع شد.

 

واحد خدمات حمایتی و داوطلب‌ها به مناسبت روز جهانی کودک، مهیا شدند تا مثل همیشه با دست پر به دیدن بچه‌ها بروند و شادی برایشان هدیه ببرند، تا آنها برای چند دقیقه دل به این شور و غوغا بدهند و از فضای بیمارستان فاصله بگیرند. پدر و مادرها هم که پایه اصلی این جشن‌ها هستند، با دیدن خنده‌های بچه‌ها خوب می‌شود و وقتی می‌بینند فرزندان‌شان چگونه با شوق از رو تخت پایین می‌آیند تا به جشن بپیوندند، به این فکر میکنند که این روزها هم می‌گذرد و سلامتی برمی‌گردد.

 

در محک با یاری نیکوکاران تلاش می‌کنیم تا درد سرطان نتواند کودکی و آرزوهایی که برای آینده‌شان دارند کمرنگ کند. این شما هستید که باعث می‌شوید کودکی در محک ادامه‌دار باشد. با آرزوی خداحافظی جهان با سرطان و جشن سلامتی تمام کودکان محک.

 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان