آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 21 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

اطلاعیه

یاوران گرانقدر

 

در پی آغاز کمپینی با عنوان «با هر بار استوری شدن این پست = هزار تومان کمک به مؤسسه خیریه محک» به اطلاع می‌رساند که اطلاعیه اولیه محک با ذکر عدم تأیید این کمپین در تاریخ 7 آبان 1398 منتشر شد. با وجود درج اطلاعیه اول محک و مذاکره حضوری دفتر حقوقی این سازمان با ایجادکننده کمپین برای توضیح چارچوب‌ها و الزامات قانونی حاکم بر محک و ابلاغ به ایشان جهت توقف این اقدام، متأسفانه هنوز این کمپین متوقف نشده است.

 

لذا اقدامات قضایی در دستور کار محک قرار گرفته و با توجه به اهمیت حفظ اعتماد جامعه نیکوکاری و کسب عواید از طرق قانونی و اخلاقی، حق پیگیری‌های قضایی برای مؤسسه خیریه محک محفوظ می‌باشد.

 

این مؤسسه براساس اصول شفافیت و پاسخگویی و در پی پرسش مکرر ذیربطان گرامی، به اطلاع می‌رساند هرگونه اقدام جهت کسب عواید و جلب مشارکت‌های مردمی در چارچوب اساسنامه و طبق ضوابط این مؤسسه می‌بایست با انعقاد تفاهم‌نامه مشترک انجام پذیرد. اقدام فوق فاقد هرگونه تفاهم‌نامه با محک بوده است، لذا این اقدام مورد تأیید مؤسسه محک نمی‌باشد.

 

محک قدردان همه نیکوکارانی است که از روش‌ها و راه‌های ارتباطی تعریف شده توسط این مؤسسه خیریه، از کودکان مبتلا به سرطان در روزهای سخت درمان‌شان حمایت می‌کنند. همچنین از تمامی همراهان خواهشمند است در صورت تمایل به تعریف فعالیت‌های خیرخواهانه مانند راه‌اندازی کمپین در شبکه اجتماعی و یا هرگونه اقدام دیگر، پیشنهاد خود را از راه‌های ارتباطی اطلاع‌رسانی شده در رسانه‌های محک با این مؤسسه مطرح نموده تا پس از بررسی مشترک در قالب تفاهم‌نامه تعریف شود.

 

در پایان بار دیگر از حساسیت اعضای خانواده بزرگ محک نسبت به بهره‌برداری غیراصولی از نام این مؤسسه قدردانی نموده و آن را سپاس می‌گوییم.

ارسال این صفحه برای دوستان