آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 1 خرداد 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

اهدای دیپلم افتخار به کودکان محک
در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر، میلاد کی مرام، برنده دیپلم افتخار نقش مکمل مرد در این جشنواره و یکی از یاوران محک، جایزه خود را به کودکان تحت حمایت محک اهدا کرد.

این هنرمند پیش از این نیز تندیس جشنواره مقاومت را که نخستین جایزه‌اش در رشته بازیگری بود، در مراسم روزی با محک به کودکان مبتلا به سرطان تقدیم کرد. همچنین در بازی والیبالی که ماه گذشته بین تیم کودکان محک و تیم والیبال رسانه برگزار شد، میلاد کی‌مرام کاپیتان تیم محک بود.
هنرمندان یاور محک همواره با حضور در کنار کودکان مبتلا به سرطان در مناسبت‌های مختلف، مسئولیت اجتماعی را در کنار فعالیت هنری مد نظر داشته اند. هنرمندان می‌توانند با دغدغه کمک به هم‌نوع، زیبایی‌هایی ارزشمندتر خلق کنند. زیبایی‌هایی که پر است از عطر خوش نوعدوستی.
محک ضمن سپاس از این هنرمند عزیز، بار دیگر قدردان لحظه لحظه همراهی تمامی یاورانی است که در زیباترین لحظات زندگیشان کودکان مبتلا به سرطان محک را از یاد نمی برند و با تداوم حضورشان تداوم حمایت درمانی و رفاهی از آنها را ممکن می‌سازند.

نامه کودکان محک به میلاد کی مرام

عمو میلاد سلام
ما امشب تو رو توی تلویزیون دیدیم که جایزه جشنواره فجر گرفتی و جایزتو به ما دادی. تازه خاله های پرستار گفتن که همین چن روز پیش هم یه جایزه دیگه که قبلا تو یه جشنواره دیگه گرفته بودیو به بچه های محک دادی. تازه اون جایزه هه اولین جایزه اتم بوده. ما اولین جایزه هایی که گرفتیمو خیلی دوس داریم و حتی اونو به مامانمون هم نمی دیم.
آفرین که بلدی خوب بازی کنی و اینهمه هی جایزه می گیری. بازم مثل چند دفعه ای که اومدی و با هم عکس گرفتیم بیا پیش ما تا بهمون بگی بازیگرا چجوری می تونن جلوی اونهمه دوربین و آدما بازی کنن. دوستت داریم عمو میلاد هنرمند.
از طرف «زهرا، علی، محمد باقر، نگین، سارا، پویا، سمانه» کودکان محک.
ارسال این صفحه برای دوستان