آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 25 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

در راستای نهادینه کردن مفهوم مسئولیت اجتماعی سازمان ها «نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر» با موضوع سرطان کودک و مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ها سال 1388 در محک برگزار شد و کتاب آثار منتخب یات داوران این نمایشگاه سال  به چاپ رسید و اکنون مریم اسدی خونساری مدیر هنری نمایشگاه و طراح کتاب و از یاوران محک با ارائه این کتاب در دومین نمایشگاه سرو نقره‌ای شرکت کرده است.

1389 نمایشگاه سرو نقره ای نمایشگاه سالیانه آثار اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است که از 13 تا 26 آبان ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. ۱۷۰۰ اثر برای شرکت در نمایشگاه سرو نقره‌ای ارسال شده که از این بین ۵۱۵ اثر وارد نمایشگاه شده است.

نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر بهمن ماه 1388 همزمان با هفته سرطان با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و با شعار"سلامت جامعه دست آورد بالندگی سازمان شماست" در محک برگزار شد و در این همکاری مشترک سعی بر بررسی مفهوم مسئولیت اجتماعی سازمان ها از دیدگاه هنر گرافیک شد.

محک بار دیگر از تمامی اساتید و اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک و هنرمندانی که همواره که با همراهی خود ما را در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان یاری می دهند صمیمانه سپاسگزاری می کند.

 

ارسال این صفحه برای دوستان