آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 28 آبان 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مراسم مولودی به مناسبت نزدیک شدن به روزهای پر مهر و معنوی عید قربان و عید غدیر به همت داوطلبان فعال در بخش مددکاری محک 11 آبان ماه برای بانوان برگزار شد.

در این مراسم پس از انجام دعا و نیایش و تجربه فضایی سرشار از زیبایی و عشق به هم نوع که آرامش موجود در آن به دعای حاضران برای بهبود کودکان مبتلا به سرطان حال و هوایی خاص بخشیده بود، یاوران به غرفه هایی که به نفع کودکان محک برپا شده بود مراجعه کردند. غرفه هایی چون زیور آلات و کارهای سنتی، شمع، حافظ خوانی، کافی شاپ، غذا و پیش غذا، نوشیدنی های گرم و سرد و ... از غرفه های فعال در این مراسم بودند.

همچنین بخش جلب مشارکت محک نیز از میان بانوان حامی محک و جمع پر مهر آنان به جذب اعضا برای بخش عضویت و جمع آوری کمک های اهدایی عمومی پرداخت.

عواید این مراسم که با حضور 300 نفر از بانوان یاور محک برگزار شد 348 میلیون و 832 هزار و 500 ریال بود که برای ارائه خدمات حمایتی همه جانبه و تأمین دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان صرف خواهد شد. هزینه اجرای برنامه نیز توسط داوطلبان فعال در مددکاری محک تامین شد.

از تمامی یاوران و داوطلبانی که صمیمانه در برگزاری این مراسم شرکت داشتند قدردانی می کنیم و امید داریم که روزی همراه با تمامی این عزیزان جشن بهبود کودکان مبتلا به سرطان را در فضایی سرشار از زیبایی و آرامش برگزار کنیم.

 

ارسال این صفحه برای دوستان