آخرین بروز رسانی سایت جمعه 23 آذر 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

یکی از روزهای پایانی شهریورماه که خنکای روزهای رنگارنگ پاییز را با خود به همراه داشت، محک میزبان میهمانان فیتیله ای بود، همان کسانی که جمعه ها صبح قلب کودکان این سرزمین را با شادی و شور عجین می کنند و ساعت هایی از روز تعطیل کودکان را با هدیه خنده و نشاط به آنان سپری می کنند.

کودکان محک با حضور عموی فیتیله ای، به آرزو و خواسته قلبی خود، که دیدن فیتیله ها خارج از قاب تلویزیون بود رسیدند.

عمو با لباس سبز و زرد، با همان خنده همیشگی پس از بازدید از بخش های مختلف آنکولوژی، شیمی درمانی،اقامتگاه،ICU ،به اتاق بچه ها رفت و با آنها عکس یادگاری گرفت، با آنها بازی کرد و با شوخی های کودکانه لحظات شادی رابرای آنها رقم زد.

کیانا درICU با دیدن عمو فیتیله کلی ذوق کرد وقول داد که زود خوب شود، درسا که از عوارض داروهای شیمی درمانی بی اشتها شده بود از ذوق عموی فتیله ای، کلی غذا خورد و حالش بهتر شد، علی که همیشه دوست داشت در برنامه زنده تلویزیون میهمان فیتیله ای ها باشد از اینکه عمو را در اتاقش می دید در پوست خود نمی گنجید. در پایان ازعمو که ساعتهایی سراسر شور را برای بچه های محک به ارمغان آورد تشکر می کنیم واز هنرمندان و عزیزانی که می توانند لحظاتی شاد را برای کودکان فراهم کنند دعوت می کنیم تا با حضور خود درمحک، از آلام این کودکان معصوم بکاهند.

 

ارسال این صفحه برای دوستان