آخرین بروز رسانی سایت پنجشنبه 25 مرداد 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

برای شاد بودن تلاش کنیم

همه ما در زندگی سختی‌هایی رو تجربه می‌کنیم که شاید فکرش هم نمی‌کردیم. اما وقتی تو شرایط سخت، اتفاق‌های کوچیک خوشحال‌کننده دلخوشی رو بهمون برمی‌گردونه و لبخند می‌زنیم، می‌فهمیم که زندگی با همه خوشی‌ها و سختی‌هاش ادامه داره و این ما هستیم که باید حواسمون به لبخندهای گاه و بی‌گاهمون باشه.

ادامه مطلب...

اطلاعیه

مؤسسه خیریه محک در پی انتشار پیامی در فضای مجازی درخصوص دریافت کمک برای  فرزند روستایی 8 ساله مبتلا به سرطان تومور ویلمز (کلیه)  محک و در پی پرسش تعدادی از یاوران در این خصوص، ضمن قدردانی از همراهی همیشگی نیکوکاران با کودکان مبتلا به سرطان، براساس اصول شفافیت و پاسخگویی موارد زیر را به اطلاع می‌رساند:

ادامه مطلب...

تمرین تیم ملی وزنه‌برداری با کودکان محک

یک هفته به شروع مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا وزنه‌برداران تیم ملی کشورمون به محک اومدن تا با امید قهرمانی در رقابت‌های این دوره همراه کودکان مبتلا به سرطان تمرین کنن.

ادامه مطلب...

پیشگیری از سرطان دور از دسترس نیست

دکتر عظیم مهرور رئیس بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک، گفت: «شیوع سرطان در شیرخوارانی که از شیر مادر استفاده می‌کنند می‌تواند کمتر از شیرخواران دیگر باشد و در نتیجه به نظر می‌رسد در افرادی که از شیر مادر استفاده کرده‌اند کاهش نسبی ابتلا به سرطان وجود داشته باشد.»

ادامه مطلب...

والدینی که در محک مشاوره می‌دهند

انتقال تجربه و همدردی از خانواده‌ای به خانواده دیگر 
والدینی که در محک مشاوره می‌دهند
 
 
گروه والدین داوطلب کودکان مبتلا به سرطان محک از سال 88 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از تشکیل این گروه انتقال تجربه از والدینی که بحران بیماری فرزندشان را پشت سر گذاشتند به خانواده‌هایی است که به تازگی متوجه بیماری فرزندشان شده‌اند.

ادامه مطلب...

ارسال این صفحه برای دوستان