آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

محک در مراسم هفته جهانی کارآفرینی (GEW) حضور یافت و آراسب احمدیان مدیر عامل به عنوان عضو پانل تخصصی کارآفرینی این مراسم، پیرامون فعالیت مؤسسه خیریه محک، تاریخچه تأسیس و خدماتی که به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها ارائه می‌شود به سخنرانی پرداخت.
در این  برنامه احمدیان به تشریح نقش و جایگاه سازمان های مردم نهاد در ابعاد ملی و بین المللى پرداخت و فرصت هایی که این سازمان ها در کارآفرینی اجتماعی ایجاد می کنند را تشریح نمود. همچنبن احمدیان در بیان ارتباط بازار کار و دانشگاه از اساتید و دانشجویان دانشکده کار آفرینی دعوت نمود تا پایان نامه های خود را از بین پروژه های موسسه محک و بر مبنای سوالات تحقیق بیرون آمده از شرایط واقعی این سازمان انتخاب نمایند.
 
این مراسم 29 و 30 آبان ماه 1393 با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی، معرفی فعالیت‏های کارآفرینانه و تقدیر از از کارآفرینان موفق با همکاری انجمن علمی دانشجویی الکترونیکی کارآفرینی و کانون دانش آموختگان دانشکده کارآفرینی برگزار شد. در این مراسم که با شعار ‹‹با اشتراک ایده‌ها؛ به جامعه جهانی بپیوندید›› برگزار شد، مدیران ارشد مرتبط با حوزه‌های کارآفرینی، کارآفرینان و پژوهشگران، اساتید دانشگاه و صاحبنظران حضور داشتند.
 
محک به عنوان سازمان مردم‌نهاد پیشرو در زمینه رویکرد تخصصی و سیستمی به امور خیریه همواره تلاش دارد تا با حضور در مجامع تخصصی، بهره‌مندی از همراهی اندیشمندان و اساتید حوزه دانشگاه، به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود و بهره‌مندی از به روز ترین روش‌های عملکرد در تمامی شاخه‌های فعالیت بتواند بالاترین سطح کمی و کیفی خدمات را به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها ارائه کند.