آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 1 خرداد 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

فرمانده نیروی دریایی ارتش همراه با معاونان به مناسبت روز نیروی دریایی، 7 آذرماه به محک آمدند و به دیدار کودکان مبتلا به سرطان رفتند. در این دیدار آراسب احمدیان مدیر عامل ضمن خیر مقدم به مهمانان به ارائه گزارش عملکرد موسسه خیریه محک پرداخت و تأکید کرد همه افراد و اقشار جامعه زیر سقف محک یاور کورکان مبتلا به سرطان هستند.
دکتر عظیم مهرور رئیس بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد از فعالیت‌‎های درمانی و پژوهشی و رفاهی بیمارستان محک که بخشی از خدمات موسسه خیریه محک به کودکان مبتلا به سرطان در سراسر نقاط ایران است از مزیت‌های فعالیت در یک مرکز فوق تخصصی سرطان کودک در چارچوب یک موسسه خیریه برای کادر درمان گفت و لبخند سلامتی کودکان بهبود یافته را بالاترین دست یافت خود و همکارانش دانست.
 
دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش از تمامی کسانی که در ارتباط با حوزه سلامت فعالیت می‌کنند قدردانی کرد و ارزش‌های فعالیت انسان‌هایی را که بی چشمداشت برای کمک به هم نوعان تلاش می‌کنند ستود.
 
سپس فرمانده و معاونان نیروی دریایی به دیدار کودکان محک رفتند. امیر ارسلان که از لباس‌های عموهای دریادار خوشش آمده بود با افتخار به آنها گفت که من خودم یک پلیس قهرمانم. اسما به عموها سلام نظامی می‌داد و آنها را «عمو دریایی» صدا می‌کرد و دریادار سیاری گفت که نازنین فرمانده خوبی می‌شود چون خیلی مقتدر دستور می‌دهد. 
 
محک ضمن قدردانی از تمامی انسان‌هایی که با قلمی یا قدمی یا درمی به کودکان مبتلا به سرطان می‌اندیشند و همراه روزهای مبارزه آنها با بیماری هستند، امیدوار است با همراهی تمامی یاوران هر روز خدمات منطبق با استانداردهای جهانی را به فرزندانش ارائه کند.