آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 30 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

رتبه نخست جشنواره وب ایران در شاخه سازمان‌های دولتی و عمومی به وبسایت موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک اختصاص یافت و محک تندیس این جشنواره از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرد.
هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی و در حوزه فناوری اطلاعات است. این جشنواره سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. در هفتمین دوره این جشنواره بیش از 12000 وبسایت حضور داشتند که بیش از 4500 داور این وبسایت‌ها را بر اساس شاخص‌های محتوا، ساختار و مسیر، طراحی دیداری، کارکرد، تعامل و تجربه کلی مورد بررسی تخصصی قرار دادند.
 
محک همواره تلاش دارد تا با اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد مستمر از طریق رسانه‌های کثیر الانتشار و همچنین رسانه‌های اختصاصی خود همچون وبسایت رسمی این سازمان به دو وظیفه اصلی خود در قبال ذیربطانش که رعایت اصل شفافیت و پاسخگویی است عمل کند. وبسایت محک پایگاه اطلاع رسانی رسمی این سازمان است که امکان برقراری ارتباط مستقیم، غیرهمزمان و دوسویه با به کارگیری فناوری‌های جدید ارتباطی و شیوه‌های نوین اطلاع رسانی را با کلیه ذیربطان فراهم می‌کند. این سایت با رویکرد ارتباط و اطلاع رسانی به تمامی افراد جامعه که تمایل به آشنایی با محک را دارند، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به گروه تحت پوشش محک یعنی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنها و اطلاع رسانی و ارتباط با یاوران و نیکوکاران فعالیت می کند.
 
محک با شرکت داوطلبانه در استانداردها و جوایز ملی و بین المللی تلاش دارد تا کارایی و اثر بخشی فعایت‌های خود را در معرض سنجش مداوم قرار دهد. از اینکه با ارائه نظرات خود و شرکت در رأی گیری جشنواره وب ایران وبسایت سازمانی را که خود ساخته اید مورد سنجش و ارزیابی قرار دادید و از این طریق همراه ما در بهبود مستمر عملکرد در راستای خدمت به کودکان مبتلا به سرطان بودید، سپاسگزاریم.