آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

امروز که جشن کوچکی از مهر و دوستی با نزدیک شدن به فصل زیبایی‌ها بهار، در محک برگزار شده بود، امید، شور و شادی میان کودکان محک و مادران صبور و پر تلاش آن‌ها موج می‌زد.
 بخش مددکاری و گروه داوطلبان  همه چیز را در نظر گرفته بودند. موسیقی کودکانه همراه نمایش عروسکی با کمک بچه‌های اقامتگاه حال و هوایی پر از شادی به همه بخشیده بود. تولد بچه‌های متولد اسفند ماه هم جشن گرفته شد و شمع‌ها همراه با آرزوهای قشنگ فوت شد و بچه‌ها با گرفتن عیدی غافلگیر شدند. مبین هم که سوار بر موتور اسباب‌بازی خود از این طرف به آن طرف اقامتگاه می‌رفت و بلند آواز می‌خواند لذت جشن را دو برابر کرد.
این جشن کوچک که نوید روزهای نو و تازه در سال نو را به کودکان و خانواده‌هایشان را می‌داد به بخش‌های بستری بیمارستان و اتاق‌های فرشتگان کوچک محک نیز کشیده شد. با صدای گروه موسیقی بچه‌ها که حسابی هیجان زده شده بودند گروه نمایش را همراهی می‌کردند و از ته دل می‌خندیدند. مائده فرزند 4 ساله محک که از این جشن خیلی خوشش آمده بود و دلش نمی‌خواست تمام شود بلند می‌خندید و با بیان شیرین و کودکانه خود می‌گفت: «دوباره، دوباره» و برای دوربین ژست می‌گرفت تا باور کنیم در محک کودکی ادامه دارد...
باور داریم که با حضور شما یاوران عزیز، شور و امید کودکی همیشه در کودکان محک زنده خواهد ماند.