آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

مراسم رونمایی و امضای کتاب «ماه شب هفت» و «مالخولیای محبوب من» نوشته بهاره رهنما با حضور اهالی ادب و هنر در مکتب تهران، برگزار شد و کلیه عواید فروش وب نوشته ‌های ¬«ماه هفت شب» به کودکان مبتلا به سرطان اختصاص یافت.

 

در این مراسم مدیر بخش روابط عمومی و امور بین الملل محک، به رسم یادبود، نقاشی کودکان محک و کودکان یاور محک را که روی بوم کوچکی نقش شده بود به بهاره رهنما که از یاوران همیشگی محک است اهدا کرد و با اشاره به مصرع «بیستون را عشق کند شهرتش فرهاد برد» گفت: «محک در بلندی¬های دارآباد همچون بیستونی است که شهرتش برای شخص خاصی نیست بلکه ارزش‌های این سازمان مردم نهاد به همه انسان¬های نیک¬اندیش تعلق دارد. محک از ابتدای فعالیت خود، با مشارکت تمامی افراد نیکوکار از جمله هنرمندان در جهت حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان گام برداشته و از همه هنرمندان و تمامی انسان‌های عاشق دعوت می‌کند تا تیشه‌های تلاش و تعهد و مسئولیت خود را بردارند و نقشی مانا در این بیستون بر جام گذارند. نقشی که نجات جان انسان‌ها را در بردارد.»
 
بهاره رهنما پس از خواندن بخشی از کتابش برای حاضران، از محک به عنوان مکانی که همواره با عشق و انگیزه به آنجا می‌رود و حس خوبی را دریافت می‌کند، یاد کرد.
 
هنرمندان و ادیبانی چون عبدالله کوثری، شمس لنگرودی، فریدون عموزاده خلیلی، جعفر مدرس صادقی، کامبیز درمبخش، غلامحسین سالمی، شرمین نادری، افشین یدالهی، فریدون مجلسی، کاوه میر عباسی، یاسر نوروزی، محمود حسینی زاد، جلال تهرانی، محمود حدادی، سهراب تهرانی، لادن نیکنام، کاوه فولادی نسب، بهاءالدین مرشدی، میثم کیانی، محسن بوالحسنی، رامبد خانلری، امیرحسین شربیانی و... در این مراسم حضور داشتند.
 
محک همواره با تکیه بر پشتوانه‌های ارزشمندی چون علم، دانش، فرهنگ، هنر، مسئولیت و تمامی ارزش‌های والای بشری در راستای مسئولیت و تعهد خود که همانا حمایت همه جانبه درمانی و رفاهی از فرزندانش است قدم برمی‌دارد و امیدوار است بتواند با کمک صاحب نظران، فرهیختگان و تمامی انسان‌های نیکوکار برای هموار سازی مسیر  بهبودی کودکان مبتلا به سرطان تلاش کند.