آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

حال و هوای این روزها بهاری است. همه برای این که سال خوبی را شروع کنند در تکاپو هستند و سعی دارند با امید و انگیزه به پیشواز بهار بروند.در محک هم انرژی و شور بهاری فضا را پر کرده ...

حال و هوای این روزها بهاری است. همه برای این که سال خوبی را شروع کنند در تکاپو هستند و سعی دارند با امید و انگیزه به پیشواز بهار بروند.
 
در محک هم انرژی و شور بهاری فضا را پر کرده است و می‌شود این حال و هوا را در تمامی راهرو‌ها، بخش‌ها و در هر گوشه و کناری لمس کرد. گروه هنردرمانی که متشکل از داوطلبانی است که زیر نظر بخش روانشناسی محک فعالیت می‌کنند، دغدغهساختن خاطراتی پر از شور کودکی درکودکان مبتلا به سرطانرا همراه با آموزش آنها با بهره مندی از روش‌های هنرمندانهدر سر دارند. آنها این روزها با سر زدن به بخش‌های مختلف بیمارستان به مناسبت نزدیک شدن سال جدید، شادی و نشاط و شور زندگی را در میان کودکان و مادرانشان رقم می‌زنند. این گروه آهنگ های نوروزی و شاد را همراه با کودکان که چشمانشان از خوشحالی برق می‌زند اجرا می‌کنند.
 
این حال و هوا باعث شد که یاسمن کوچک ما به اتاقش برود و لباس نو و زیبایش را بر تن کند تا با حال و هوای نوروزی بخش هماهنگ شود و به قول خودش در عکس دست جمعی خوشگل‌تر باشد. رضا کودک 6 ساله اهل بندرعباس که با لباس محلی جست و خیز می‌کرد به پزشکش می‌گفت که امسال بیشتر از سال پیش که در شهرش بوده عید بازی کرده است.
 
محک امیدوار است با ارائه خدمات درمانی و رفاهی و با کمک یاوران، داوطلبان و کارکنان خود روزهای شادی را در مسیر درمان کودکان مبتلا به سرطان و خانواده هایشان قرار دهد. به امید آنکه سال 1394 سرشار ار خبرهای خوب بهبودی فرزندانمان باشد.