آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 27 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مقاله ها

با همراهی و مشارکت یاوران محک عواید حاصل از شانزدهمین بازار قلک شکان 4,597,367,142 ریال (4 میلیارد و 597 میلیون و 367 هزار و 142 ریال) است که کلیه عواید صرف هزینه حمایت‌های درمانی و رفاهی کودکان مبتلا به سرطان خواهد شد.
این بازار با حمایت مالی شرکت‌های پارس کارگو، سینره، پارس حیات ساغلیک ارون لری، فرمند، پالیز، کاج تفلون و پاسارگاد ایرانیان، و همیاری شرکت‌ ویوالکا برگزار شد که نیت انسان دوستانه ایشان را ارج می‌نهیم. با توجه به اینکه کلیه فعالیت‌های برگزاری بازارهای محک با مشارکت داوطلبان انجام می‌شود و غرفه‌ها عواید خود را به محک اهدا می‌کنند، هزینه برگزاری بازارها اندک است. با این وجود به منظور عمل به اصل شفافیت که از اهداف همیشگی این سازمان است عواید خالص شانزدهمین بازار قلک شکان پس از محاسبه دقیق هزینه‌های برگزاری بازار و کسر آن از عواید متعاقباً اعلام خواهد شد.

در شانزدهمین بازار قلک‌شکان مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک که 17 و 18 مهرماه برگزار شد، از قلک جدید محک در جمع همراهان رسانه‌ای، یاوران، داوطلبان، هنرمندان، ورزشکاران، اعضای هیأت امنا و مدیره رونمایی شد.

اخبار و گزارش‌های تصویری مربوط به شانزدهمین بازار قلک شکان و مراسم رونمایی قلک را می‌توانید در لینک‌های زیر مشاهده کنید:

- شانزدهمین بازار قلک شکان(آلبوم 1)
- گزارش تصویری رونمایی قلک جدید محک
- رونمایی از قلک جدید محک در شانزدهین بازار قلک‌شکان
- گزارش تصویری روز دوم بازار قلک شکان

محک ضمن سپاس از تمامی یاوران، داوطلبان و نیکوکارانی که در برگزاری بازار قلک شکان مشارکت داشتند امید دارد با تداوم همراهی اعضای خانواده بزرگ خود هر روز سطح کمی و کیفی بالاتری از خدمات درمانی و رفاهی را مطابق با استانداردهای جهانی به فرزندان محک ارائه دهد.