0 کمک آنلاین

منابع انسانی

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 16915 بازدید
 • 4 دیدگاه

سازمان‌های پیشرفته، بزرگ و در حال توسعه به لزوم فعالیت واحد منابع انسانی آگاه بوده و در تلاشند تا با تغییر نگرش در کارکنان و ایجاد همراهی و همدلی در ایشان و با تکیه بر مسئولیت‌ها، فرایند‌ها و روش‌های اجرایی تعریف شده، زمینه هم‌افزایی فعالیت‌های سازمانی را فراهم آورند. منابع انسانی، ارزشمندترین سرمایه هر سازمان است و تحقق برنامه‌های استراتژیک و دستیابی به بیانیه مأموریت و چشم‌انداز با همراهی ایشان ممکن می‌شود. این گروه در محک با عنوان «سرمایه‌های انسانی» شناخته می‌شوند؛ این ديدگاهی انسان‌محور و مبتنی بر احترام راسخ محک نسبت به تمامی افرادی است که با تلاش و تعهد خود اين مؤسسه خيريه را در تحقق هدف بشردوستانه‌اش که همان حمايت از کودکان مبتلا به سرطان وخانواده‌هایشان است، همراهی می‌کنند.

محک می‌کوشد تا از طريق توانمندسازی، ارتقای سطح دانش و مهارت و ايجاد انگيزه در بیش از ۸۰۰ نفر از کارکنان خود، به بالندگی و توسعه اين گروه بپردازد؛ برگزاری دوره‌های آموزشی، اقدامات در نظر گرفته شده برای ایجاد احساس وفاداری و برنامه‌ریزی و توجه ویژه به ایشان از جمله برنامه‌هایی است که واحد منابع انسانی محک به آن می‌پردازد.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  رضا 2 سال پیش

  سلام در سایت شرایطی هست رزومه کاری ارسال کنیم .

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از این‌که مایلید با تخصص‌تان همراه خانواده بزرگ محک باشید سپاسگزاریم. لطفا رزومه خود را به واحد منابع انسانی محک به نشانی: hr@mahak-charity.org ایمیل کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ با شماره تلفن ۰۲۱۲۳۵۰۱۸۹۳ واحد منابع انسانی مؤسسه خیریه محک، تماس بگیرید. موفق و پیروز باشید.

 2. پاسخ
  مزگان 2 ماه پیش

  کارشناسی روابط عمومی دارم و جویای کار هستم.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 1 ماه پیش

   سلام و وقت بخیر. جهت دریافت اطلاعات درباره شرایط و نیازمندی‌های استخدام در محک لطفا از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ با شماره‌های ۰۲۱۲۳۵۰۱۸۹۶ و ۰۲۱۲۳۵۰۱۸۹۵ بخش منابع انسانی محک تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق شماره فکس ۲۲۴۸۵۴۵۶ و یا ایمیل hiring@mahak-charity.org رزومه‌ کاری و سوابق خود را ارسال نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما