0 کمک آنلاین

خدمات مددکاری

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 23371 بازدید
 • 23 دیدگاه

تشخیص بیماری سرطان برای یک کودک هر خانواده‌ای را به طور ویژه و خاص تحت تأثیر‌ قرار می‌دهد اما همه خانواده‌هایی که فرزندشان دچار بیماری سرطان می‌شوند در یک نقطه دارای اشتراک هستند و آن بی‌شک استرس و تنشی است که بیمار و خانواده تجربه خواهند کرد؛ کاهش این استرس مهم‌ترین بخش از فعالیت یک مددکار اجتماعی در بخش سرطان است. مددکاران اجتماعی آنکولوژی در مؤسسه محک در زمینه ارزیابی روانی – اجتماعی دوره‌های گوناگونی ازجمله مشاوره فردی؛ خانوادگی و نیز مداخلات در زمینه آموزش به بیماران و خانواده ایشان و توزیع منابع اجتماعی به منظور افزایش کیفیت زندگی را به صورت تخصصی گذرانده‌اند. مددکاران اجتماعی آنکولوژی نقش تسهیل‌گر را بین تیم درمان و بیمار و خانواده ایشان ایفا می‌کنند و طرح‌ریزی مناسب جهت ارائه خدمات روان‌شناختی – اجتماعی؛ دسترسی به منابع اجتماعی؛ مداخله در بحران؛ حمایت عاطفی؛ حمایت مالی و خدمات بیمه‌ای و… ارائه می‌کنند.

 فعالیت های مددکاری اجتماعی   جشن‌های کودکان

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  رضا جاوید فر 3 سال پیش

  خداوند یاورتان باشد

 2. پاسخ
  زهرا ریوکانی 3 سال پیش

  سپاس از اینکه با ارائه روشهای بروز،امکان کمک رسانی به موسسه را آسان کردید،موفق باشید.

 3. پاسخ
  علیرضا رهجو 3 سال پیش

  انشاالله همه بیماران هرچه سریع تر خوب شوند

 4. پاسخ
  آریانه ملک 3 سال پیش

  با سلام و احترام،
  برای کلیه همکاران محترم محک آرزوی سلامتی دارم .

 5. پاسخ
  عبدالحسین نظرپور 3 سال پیش

  درود بر شما
  خدا قوت. امیدوارم که همه ی بیماران مبتلا به سرطان به خصوص کودکان بهبود یابند و هیچ کودکی برای درمان بیماریش مشکل مالی نداشته باشد. انشاالله که همه‌ی دست اندرکاران محک سلامت و شاد باشید.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه در این روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان را فراموش نمی‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم، باور داریم با مشارکت مستمر و همراهی تمامی اعضای خانواده بزرگ محک است که می‌توانیم با ارائه شایسته خدمات درمان و رفاهی به فرزندانمان مسیر بهبودی‌یشان را هموارتر کنیم. قدردان مهر و نیت خیرتان هستیم و برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 6. پاسخ
  کریم 3 سال پیش

  سلام‌امیدوارم‌همه‌بچه‌های‌سرطانی‌‌هرچه‌زودتر‌سلامتیشون‌به‌دست‌بیارن

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه کمک به کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. ما نیز مانند شما برای همه کودکان مبتلا به سرطان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. سلامت باشید.

 7. پاسخ
  نهیە فاضل 3 سال پیش

  خدا یاورتان باشە

 8. پاسخ
  زهرا شیخ الحرمی 2 سال پیش

  سلام ودرود به شما که در خدمت کودکان عزیز مبتلا به سرطان هستید به یاری خداوند و دوستان خیر خواه که هیچ کودکی ناامید نشه برای درمان بیماریش وهمه سلامت وخوشحال باشند ارادتمند شما زهرا شیخ الحرمی

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. حمایت از کودکان مبتلا به سرطان وظیفه محک است و همراهی شما یاوران عزیز نشان از اندیشه زیبای کمک به همنوع دارد. قدردان مهرتان هستیم. تنتان سلامت

 9. پاسخ
  زهرا شیخ الحرمی 2 سال پیش

  ممنون از این همه یاری برای سلامتی کودکان سرطانی عزیز

 10. پاسخ
  رضا 2 سال پیش

  خدا به شما قوت بدهد.واقعا اگر شما پشتیبان خونواده ها نباشید چطور باید هزینه های کمرشکن این مریضی شوم رو تحمیل کرد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از پیام دلگرم کننده شما بی‌نهایت سپاسگزاریم. باور داریم با همراهی مستمر شما یاوران گرانقدر است که می‌توانیم از بیش از ۳۵ هزار فرزندمان در سراسر ایران حمایت کنیم و آنها را قله رفیع بهبودی برسانیم. بار دیگر قدردان همراهی‌تان هستیم و برای‌تان آرزوی سلامتی داریم.

 11. پاسخ
  رضا 1 سال پیش

  خیلی دوست داشتم از نزدیک ببینمتون و با تمام وجود و از صمیم قلب بهتون بگم دوستتون دارم، دوست دارم دستتون رو بگیرم و بگم درسته سنتون کمه اما دلتون دریاست و ارادتون اندازه کوه.
  دورم و ساعت ها فاصله دارم از شما فرشته های کوچولو ولی مهم نیست از همین جا عشقم رو واستون می‌فرستم.
  دوستتون دارم خیلی زیاد

 12. پاسخ
  حمیدرضا طحان 1 سال پیش

  سلام تشکر میکنم از تمامی کسانی که باعشق این موسسه رو مدیریت می‌کنند و همه کسانی که دست یاری به این عزیزان دارن این تنها یک فرصت هست برای عاشقی برای محبت و تنها کسانی که لایق باشند به این راه هدایت می‌شوند و از خدای مهربون سلامتی و خوشبختی و بهترینها رو در دنیا وآخرت برای این این عزیزان آرزو دارم امیدوارم خدا به من هم لیاقت بده عضو کوچکی در این موسسه باشم عاشقانه دوستتون دارم و ازتون حس خوب میگیرم حس آرامش و حس نزدیکی به خدا که تنها فرمانروای جهان است

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 12 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از شما یاور نیک‌اندیش که همراه بیش از ۲۰ هزار کودک مبتلا به سرطان در حال درمان شده‌اید و به پیام محک توجه دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. برای همه کودکان مبتلا به سرطان عزیزمان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. قدر مهرتان را می‌دانیم.

 13. پاسخ
  سید حسن حسینی 6 ماه پیش

  با سلام وسپاس فراوان خدمت شما دوستان و خیرین محترم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 6 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه کمک به کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 14. پاسخ
  عماد بدری 6 ماه پیش

  سلام ادب احترامی خاص
  با تشکر از شما عزیزان که تلاش و همت کردید اشک میریزم تشکر میکنم که با یاری سبزتان باعث دلگرمی این کودکان بیگناهان و خانواده‌هایشان شده اید خوشحالم عضو کوچکی از شما هستم توفیق سلامتی برای همه

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 6 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از نیت خیر شما و از اینکه دغدغه کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. ما نیز برای همه کودکان مبتلا به سرطان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. سلامت باشید

 15. پاسخ
  ابراهیم حقیقی 4 هفته پیش

  سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش از همین راه دور دست بوس کسانی هستم که به این گلها خدمت می کنند

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 هفته پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. حمایت از کودکان مبتلا به سرطان وظیفه محک است و همراهی شما یاوران عزیز نشان از اندیشه زیبای کمک به همنوع دارد. قدردان مهرتان هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما