0 کمک آنلاین

خدمات مددکاری

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 32499 بازدید
 • 29 دیدگاه

تشخیص بیماری سرطان برای یک کودک هر خانواده‌ای را به طور ویژه و خاص تحت تأثیر‌ قرار می‌دهد اما همه خانواده‌هایی که فرزندشان دچار بیماری سرطان می‌شوند در یک نقطه دارای اشتراک هستند و آن بی‌شک استرس و تنشی است که بیمار و خانواده تجربه خواهند کرد؛ کاهش این استرس مهم‌ترین بخش از فعالیت یک مددکار اجتماعی در بخش سرطان است. مددکاران اجتماعی آنکولوژی در مؤسسه محک در زمینه ارزیابی روانی – اجتماعی دوره‌های گوناگونی ازجمله مشاوره فردی؛ خانوادگی و نیز مداخلات در زمینه آموزش به بیماران و خانواده ایشان و توزیع منابع اجتماعی به منظور افزایش کیفیت زندگی را به صورت تخصصی گذرانده‌اند. مددکاران اجتماعی آنکولوژی نقش تسهیل‌گر را بین تیم درمان و بیمار و خانواده ایشان ایفا می‌کنند و طرح‌ریزی مناسب جهت ارائه خدمات روان‌شناختی – اجتماعی؛ دسترسی به منابع اجتماعی؛ مداخله در بحران؛ حمایت عاطفی؛ حمایت مالی و خدمات بیمه‌ای و… ارائه می‌کنند.

 فعالیت های مددکاری اجتماعی   جشن‌های کودکان

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  رضا جاوید فر 4 سال پیش

  خداوند یاورتان باشد

 2. پاسخ
  زهرا ریوکانی 4 سال پیش

  سپاس از اینکه با ارائه روشهای بروز،امکان کمک رسانی به موسسه را آسان کردید،موفق باشید.

 3. پاسخ
  علیرضا رهجو 4 سال پیش

  انشاالله همه بیماران هرچه سریع تر خوب شوند

 4. پاسخ
  آریانه ملک 4 سال پیش

  با سلام و احترام،
  برای کلیه همکاران محترم محک آرزوی سلامتی دارم .

 5. پاسخ
  عبدالحسین نظرپور 4 سال پیش

  درود بر شما
  خدا قوت. امیدوارم که همه ی بیماران مبتلا به سرطان به خصوص کودکان بهبود یابند و هیچ کودکی برای درمان بیماریش مشکل مالی نداشته باشد. انشاالله که همه‌ی دست اندرکاران محک سلامت و شاد باشید.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه در این روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان را فراموش نمی‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم، باور داریم با مشارکت مستمر و همراهی تمامی اعضای خانواده بزرگ محک است که می‌توانیم با ارائه شایسته خدمات درمان و رفاهی به فرزندانمان مسیر بهبودی‌یشان را هموارتر کنیم. قدردان مهر و نیت خیرتان هستیم و برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 6. پاسخ
  کریم 4 سال پیش

  سلام‌امیدوارم‌همه‌بچه‌های‌سرطانی‌‌هرچه‌زودتر‌سلامتیشون‌به‌دست‌بیارن

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 4 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه کمک به کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. ما نیز مانند شما برای همه کودکان مبتلا به سرطان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. سلامت باشید.

 7. پاسخ
  نهیە فاضل 4 سال پیش

  خدا یاورتان باشە

 8. پاسخ
  زهرا شیخ الحرمی 3 سال پیش

  سلام ودرود به شما که در خدمت کودکان عزیز مبتلا به سرطان هستید به یاری خداوند و دوستان خیر خواه که هیچ کودکی ناامید نشه برای درمان بیماریش وهمه سلامت وخوشحال باشند ارادتمند شما زهرا شیخ الحرمی

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. حمایت از کودکان مبتلا به سرطان وظیفه محک است و همراهی شما یاوران عزیز نشان از اندیشه زیبای کمک به همنوع دارد. قدردان مهرتان هستیم. تنتان سلامت

 9. پاسخ
  زهرا شیخ الحرمی 3 سال پیش

  ممنون از این همه یاری برای سلامتی کودکان سرطانی عزیز

 10. پاسخ
  رضا 3 سال پیش

  خدا به شما قوت بدهد.واقعا اگر شما پشتیبان خونواده ها نباشید چطور باید هزینه های کمرشکن این مریضی شوم رو تحمیل کرد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 سال پیش

   با سلام و احترام
   از پیام دلگرم کننده شما بی‌نهایت سپاسگزاریم. باور داریم با همراهی مستمر شما یاوران گرانقدر است که می‌توانیم از بیش از ۳۵ هزار فرزندمان در سراسر ایران حمایت کنیم و آنها را قله رفیع بهبودی برسانیم. بار دیگر قدردان همراهی‌تان هستیم و برای‌تان آرزوی سلامتی داریم.

 11. پاسخ
  رضا 2 سال پیش

  خیلی دوست داشتم از نزدیک ببینمتون و با تمام وجود و از صمیم قلب بهتون بگم دوستتون دارم، دوست دارم دستتون رو بگیرم و بگم درسته سنتون کمه اما دلتون دریاست و ارادتون اندازه کوه.
  دورم و ساعت ها فاصله دارم از شما فرشته های کوچولو ولی مهم نیست از همین جا عشقم رو واستون می‌فرستم.
  دوستتون دارم خیلی زیاد

 12. پاسخ
  حمیدرضا طحان 2 سال پیش

  سلام تشکر میکنم از تمامی کسانی که باعشق این موسسه رو مدیریت می‌کنند و همه کسانی که دست یاری به این عزیزان دارن این تنها یک فرصت هست برای عاشقی برای محبت و تنها کسانی که لایق باشند به این راه هدایت می‌شوند و از خدای مهربون سلامتی و خوشبختی و بهترینها رو در دنیا وآخرت برای این این عزیزان آرزو دارم امیدوارم خدا به من هم لیاقت بده عضو کوچکی در این موسسه باشم عاشقانه دوستتون دارم و ازتون حس خوب میگیرم حس آرامش و حس نزدیکی به خدا که تنها فرمانروای جهان است

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از شما یاور نیک‌اندیش که همراه بیش از ۲۰ هزار کودک مبتلا به سرطان در حال درمان شده‌اید و به پیام محک توجه دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. برای همه کودکان مبتلا به سرطان عزیزمان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. قدر مهرتان را می‌دانیم.

 13. پاسخ
  سید حسن حسینی 2 سال پیش

  با سلام وسپاس فراوان خدمت شما دوستان و خیرین محترم

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه کمک به کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 14. پاسخ
  عماد بدری 2 سال پیش

  سلام ادب احترامی خاص
  با تشکر از شما عزیزان که تلاش و همت کردید اشک میریزم تشکر میکنم که با یاری سبزتان باعث دلگرمی این کودکان بیگناهان و خانواده‌هایشان شده اید خوشحالم عضو کوچکی از شما هستم توفیق سلامتی برای همه

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   از نیت خیر شما و از اینکه دغدغه کودکان مبتلا به سرطان را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. ما نیز برای همه کودکان مبتلا به سرطان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. سلامت باشید

 15. پاسخ
  ابراهیم حقیقی 1 سال پیش

  سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش از همین راه دور دست بوس کسانی هستم که به این گلها خدمت می کنند

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 1 سال پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید، صمیمانه سپاسگزاریم. حمایت از کودکان مبتلا به سرطان وظیفه محک است و همراهی شما یاوران عزیز نشان از اندیشه زیبای کمک به همنوع دارد. قدردان مهرتان هستیم.

 16. پاسخ
  کریمیان 1 سال پیش

  باسلام خدمت دوستان عزیز،خواهران و برادران عزیزی که یار و یاور موسسه خیرخواهانه محک شدند و دست‌بوسی یکایک خیرین و کلیه دوستان موسسه پرخیروبرکت محک.
  استرس درمان کودکان سرطانی اعم از طول درمان و گرفتاری های روانی و اقتصادی برای ما والدین همیشه بزرگترین دغدغه هستند.
  بنده بعنوان یک پدر که دارای ۴ فرزند میباشم،متاسفانه فرزند بزرگم ۱۴سالس،آلان از آبان ۱۴۰۱ سرطان داره و همیشه عصبی و پرخاشگری نسبت به ۳ فرزند دیگرم دارد،
  واقعا فشار اقتصادی،عدم درآمد مناسب برای بنده،نداشتن حتی یک وجب منزل یا زمین برای فرزندانم،مریضی خانمم و… برای ما از سرطان فرزندمان سخت تر شده.
  بازهم خوشحالیم که موسسه محک در کنار ما هستند

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 هفته پیش

   سلام و وقت بخیر. قدردان پیام پرمهر شما هستیم. از شنیدن خبر بیماری فرزندمان بسیار متاسفیم و آرزوی صبر و آرامش قلبی برای شما داریم. محك با توجه به رسالت خود يعني حمايت همه جانبه از كودكان مبتلا به سرطان و خانواده هاي آنها خدمات حمایتی تخصصی به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آن‌ها ارائه می‌دهد. جهت دریافت این خدمات با مددکار خود درتماس باشید و یا با شماره ۰۲۱۲۳۵۰۱۰۰۰ تماس بگیرید.

 17. پاسخ
  محمدرسول حکمت 12 ماه پیش

  سلام.ودرود وعرض ادب واحترام.جا داره خداوند بزرگ وعزیز وعشق تمامی خوبان خودش را شکر وسپاس گویم.که الان بنده را ندانسته وبصورت گریزی در برنامه جعبه ابزار باشما عزیز ولایت هست ونیست دنیا آشنا کرد ودیدم که هنوز در دنیا هستند که راه عشق وخدمت به هم نوعان خودشان را پیشه گرفتند.و میگم خسته نباشید.وعمرتان جاودان وبلند باد.واجرتان پاینده باد.وعزیزان بنده خودم بیمارم و نه توان مالی دارم درمان کنم ونه کس دلسوزئ که دلگرمی بده به همین خاطر پناهم را بردم به خدا و فقط از خودش میخوام نجاتم بده وهمیشه از خدامیخوام اول همه بیماران را شفا بده بعد من را وقول میدم هر وقت برام برسه. این عزیزان را یاری کنم.تا خداوند هم من را یاری بده.دوستتان دارم.کرمانشاه

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 10 ماه پیش

   سلام. از توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان صمیمانه سپاسگزاریم و برایتان آرزوی سلامتی داریم. سپاس

 18. پاسخ
  حمیدرضا شریفی 4 ماه پیش

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید به تمام انسان هایی که در راه خدمت به کودکان، مخصوصا کودکان سرطانی هستند.
  از خدا میخام که تو این مسیر خدمت خالصانه شما محکی های عزیز پشت و پناهتان باشد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 هفته پیش

   سلام و وقت بخیر. قدردان پیام پرمهر شما هستیم. ما در محک باور داریم با همراهی نیکوکارانی چون شماست که می‌توانیم فرزندانمان را به روزهای خوش سلامتی برسانیم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما