0 کمک آنلاین

روابط عمومی و امور بین‌الملل

 • ۱۶ اسفند ۹۸
 • 8632 بازدید
 • 6 دیدگاه

واحد روابط عمومی به توسعه و حفظ ارتباط با كليه ذيربطان از طريق اطلاع‌رساني و انعكاس رويدادهايي كه در محك رخ مي‌دهد، مي‌پردازد. واحد روابط بين‌الملل نیز تسهيل و برنامه‌ريزي كننده ارتباطات تخصصي با انجمن‌ها و مؤسسات خارج از كشور است كه در ارتباط با كودك و سرطان فعاليت مي‌كنند.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  آرمین اباذرپور 2 سال پیش

  با سلام اینجانب آرمین اباذرپور با شماره عضویت ۹۳۰۲۳۰۴۲، چند وقت هست که ساکن کشورکانادا هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید چگونه از کشور کانادا میتوان پول واریز کرد.

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 1 سال پیش

   نیکوکار گرانقدر
   با سلام و احترام
   از همراهی شما با کودکان مبتلا به سرطان سپاسگزاریم و نيت خير شما را در حمایت از فرزندان محک ارج مي‌نهیم. بي‌شك اين اقدام شما نشان از دغدغه ارزشمند کمک به همنوع دارد.
   پیرو پرسش شما در خصوص روش‌های کمک به محک از خارج از کشور به اطلاع می ‌رساند شما می‌توانید برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان، با یکی از دو مؤسسه همکار محک در خارج از ایران، که در ذیل معرفی شده تماس بگیرید و یا از روش های معرفی شده در وبسایت ایشان اقدام فرمایید:

   • موسسه ISCC در کالیفرنیا آمریکا
   Web: http://iscc-charity.org
   Tel: (949) 679-9911
   • موسسه IKKH در هامبورگ آلمان
   Web: https://www.ikkh.de
   Tel: 04023994557

   بار دیگر از توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان سپاسگزاریم.

   روابط عمومي و امور بين‌الملل مؤسسه خیریه محک

 2. پاسخ
  جمال هادی پور 2 سال پیش

  یک پیشنهاد دارم اگر در محک صندوقی بود که مانند یک شعبه بانک و قرض الحسنه عمل می کرد بسیار خوب بود
  من خودم در حال حاضر مقدار سه میلیون پول دارم که درحال حاضر به آن احتیاج ندارم و شاید چند ماه دیگر و یا شاید یک سال دیگر به آن احتیاج ضروری دارم اگر صندوقی در محک بود می توانستم آن را در محک پس انداز کنم و تا زمانیکه خودم احتیاج پیدا نکردم محک از آن استفاده می کرد مانند قرض الحسنه
  اگر چنین کاری می توان کرد لطفا از طریق ایمیل یا پیامک …. اطلاع دهید باتشکر

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 1 سال پیش

   با سلام و احترام
   از توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان و موسسه خیریه محک صمیمانه سپاسگزاریم. موسسه محک یک سازمان مردم نهاد است و با مشارکت‌های مردمی اداره می‌شود. سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است که به دلیل غیرانتفاعی بودن هیچ فعالیت بازرگانی و تجاری را در دستور کار خود ندارد و فقط از کمک‌های مردمی استفاده می‌کند. از این رو تمامی هزینه‌های محک از محل کمک‌های مردمی تامین می‌شود. مجددا از طرح پیشنهاد ارزشمندتان از شما قدردانی میکنیم. همچنین از اینکه دغدغه کمک به همنوع را دارید و به سایت محک مراجعه می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. برایتان آرزوی سلامتی داریم.

 3. پاسخ
  حسین صدری 1 سال پیش

  من ساکن لندن هستم چندین بار توسط دوستانم که به ایران آمده بودند کمک ناچیزی کردم و چون مدت ۲۲ سال است که به ایران سفر نکردم میخواستم بدونم چگونه میتوانم کمک خود را از لندن به موسسه محک تقدیم نمایم. ممنون خواهم شد مرا یاری فرمایید

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 8 ماه پیش

   با سلام و احترام، از توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان صمیمانه سپاسگزاریم. شما می توانید کمک‌های نقدی خود را از طریق سازمان‌ همکار محک در آلمان برای کودکان مبتلا به سرطان محک ارسال نمایید:
   موسسهIKKH در آلمان
   تلفن ۰۰۴۹۴۰۲۳۹۹۴۵۵۷
   وبسایت https://ikkh.de/en/

   بار دیگر از همراهی و توجه شما به کودکان مبتلا به سرطان در این روزهای سخت سپاسگزاریم.
   سلامت باشید

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما