0 کمک آنلاین

کودکان بهبود یافته

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 3319 بازدید
 • 4 دیدگاه

 کودکان بهبود یافته آن دسته از کودکان تحت حمایت محک هستند که پس از طی مراحل درمان بهبود یافته و مدتی از قطع درمان آنها می گذرد.
کودکان بهبود یافته همچنان با محک در ارتباط و تحت حمایت های محک هستند و برای اطمینان از سلامت کامل آنها، آزمایش هایی به صورت دوره‌ای انجام می دهند. بسیاری از این کودکان امروز جوانانی موفق هستند که خود از یاوران پر انرژی محک محسوب می شوند و همواره موفقیت و شادی هایشان را با دوستان خود در محک سهیم می شوند. کودکان بهبود یافته همواره عاملی تاثیرگذار برای تقویت روحیه کودکان تحت درمان و خانواده های آنها هستند.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  فرشاد خادمی 1 سال پیش

  با سلام
  کمکهای نقدی واقعا به دست نیازمندان میرسد؟

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 11 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از توجه شما به محک و از اینکه پرسش خود را با ما مطرح کردید صمیمانه سپاسگزاریم. به اطلاع میرسانیم کمک‌های نیکوکاران عزیزمان صرف تامین هزینه دارو و درمان و خدمات حمایتی جهت بهبودی کودکان مبتلا به سرطان محک می‌شود و در این مسیر سخت همراه این قهرمانان خواهد بود تا به سلامتی برسند. بار دیگر از اینکه دغدغه خود را با مطرح کردید از شما قدردانی می‌کنیم
   سپاس از مهرتان

 2. پاسخ
  محمد صدیق فتحی 11 ماه پیش

  سلام و خسته نباشید پسر من سال۸۴ مبتلا شد و الحمدو لله الان خوبه خدا اجرتان دهد…

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 7 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از شنیدن خبر بهبودی فرزندنمان بسیار خوشحالیم و از اینکه با این خبر خوب دلگرممان کردید، صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم روزی نه چندان دور با همراهی انسان‌های نیک اندیش شاهد بهبودی تمامی کودکان مبتلا به سرطان باشیم. برای شما و خانواده عزیزتان آرزوی سلامتی داریم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما