0 کمک آنلاین

بیانیه چشم انداز (۱۴۰۰ – ۱۳۹۶)

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 15303 بازدید
 • 2 دیدگاه

محک حامی استوار پدران و مادرانی است که فرزند آنها به بيماری سرطان مبتلا شده است. در سايه اين حمایت، خانواده‌ها می‌توانند با نگرانی کمتر، تنها به درمان کودک خود فکر کنند و کودکان می‌توانند شادمانه‌تر فرآیند درمان را طي نموده و آرزوهای آنها از بودن يا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغيیر کند.

در سایه حمایت محک، هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نخواهد بود و در تمام مسیر درمان همه حمایت‌های لازم را به‌طور یکسان در سراسر ایران دریافت می‌نماید. بیمارستان محک بر اساس استانداردهای ملی و بين‌المللی به ارائه پيشرفته‌ترین خدمات درمانی جامع و یکپارچه در حوزه سرطان کودکان می‌پردازد. در سایه آموزش و اطلاع‌رسانی این سازمان، بیماری کودکان در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شود و از لحظه تشخيص بیماری، کودک و خانواده وی تحت حمایت قرار خواهند گرفت. محک جامعه را نسبت به آخرین اخبار در ارتباط با سرطان آگاه ساخته و مناسب‌ترین اطلاعات، توصیه‌ها و منابع لازم را در اختیار جامعه قرار می‌دهد. همچنین از طریق گسترش همکاری با مؤسسات تحقیقاتی و درمانی ملی و بين‌المللی فعال در زمينه سرطان، به کاهش نرخ ابتلا به سرطان در کودکان و روش‌های مؤثر درمان دست خواهد یافت.

محک به عنوان یک سازمان متعالی در کشور شناخته می‌شود و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی سازمان‌های مشابه در سطح ملی و بين‌المللی خواهد بود. محک بر اساس استانداردهای ملی و بين‌المللی دارای برترین جایگاه در بین سازمان‌های مردم‌نهاد بوده و در هر یک از حوزه‌های فعالیت خود نیز یکی از برترین‌ها خواهد بود.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  مهدی عربی 2 سال پیش

  با سلام و احترام یک بیانیه چشم انداز باید خصوصیات زیر را داشته باشد.
  ۱- کوتاه باشد، حداکثر یک خط
  ۲- معرف وضعیت آینده مورد نظر
  ۳- نقطه کانونی همه نفرات سازمان
  ۴- محرک حس اقدام هدفمند
  ۵- تصویر ذهنی روشن از ۱۰ تا ۲۵ سال آتی
  بیانیه فوق به نظر اینجانب تمامی خصوصیات ذکر شده را ندارد . و قابلیت تجدید نظر دارد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 2 سال پیش

   با سلام و احترام
   یاور گرانقدر محک از اینکه در این روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک را از یاد نمی برید قدردانیم و از اینکه پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشتید صميمانه سپاسگزاریم. بى شك اين موضوع نشان از توجه و دغدغه شما نسبت به فرزندان كوچك محك دارد و برای ما بسیار ارزشمند است. به اطلاع شما نیکوکار گرامی میرسانیم پیشنهاد ارزشمند شما به واحد مربوطه جهت بررسی ارسال شد. قدردان همراهی و مهرتان هستیم. تنتان سلامت

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما