0 کمک آنلاین

بیانیه چشم‌انداز (۱۴۰۳-۱۴۰۱)

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 17426 بازدید
 • 2 دیدگاه

محک حامی استوار پدران و مادرانی است که کودک آنها به بیماری سرطان مبتلا شده است. در سایه این حمایت، خانواده ها می‌توانند با نگرانی کمتر، تنها به درمان کودک خود فکر کنند و کودکان می‌توانند شادمانه‌تر فرآیند درمان را طی نموده و آرزوهای آنها از بودن یا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغییر کند. در سایه حمایت محک هیچ کودکی از فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه درمان، فوت نخواهد کرد. در سایه آموزش و اطلاع رسانی این سازمان بیماری تعداد بیشتری از کودکان در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شود.

محک با ارائه بالاترین سطح از پاسخگویی، شفافیت و قدرشناسی، یکی از معتمدترین نهادهای خیریه برای نیکوکاران و سازمان‌های بشر دوستانه و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی سازمان‌های مشابه در سطح ملی و بین المللی خواهد بود. این سازمان از نظر چند عملکردی بودن و همچنین در هریک از زمینه‌های فعالیت، یکی از پنج سازمان برتر در جهان خواهد بود.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  مهدی عربی 3 سال پیش

  با سلام و احترام یک بیانیه چشم انداز باید خصوصیات زیر را داشته باشد.
  ۱- کوتاه باشد، حداکثر یک خط
  ۲- معرف وضعیت آینده مورد نظر
  ۳- نقطه کانونی همه نفرات سازمان
  ۴- محرک حس اقدام هدفمند
  ۵- تصویر ذهنی روشن از ۱۰ تا ۲۵ سال آتی
  بیانیه فوق به نظر اینجانب تمامی خصوصیات ذکر شده را ندارد . و قابلیت تجدید نظر دارد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 سال پیش

   با سلام و احترام
   یاور گرانقدر محک از اینکه در این روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک را از یاد نمی برید قدردانیم و از اینکه پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشتید صميمانه سپاسگزاریم. بى شك اين موضوع نشان از توجه و دغدغه شما نسبت به فرزندان كوچك محك دارد و برای ما بسیار ارزشمند است. به اطلاع شما نیکوکار گرامی میرسانیم پیشنهاد ارزشمند شما به واحد مربوطه جهت بررسی ارسال شد. قدردان همراهی و مهرتان هستیم. تنتان سلامت

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما