0 کمک آنلاین

بیانیه چشم‌انداز (۱۴۰۳-۱۴۰۱)

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 22155 بازدید
 • 2 دیدگاه

محک حامی استوار پدران و مادرانی است که فرزند آنها به بیماری سرطان مبتلا شده است. در سایه این حمایت، خانواده‌ها با مشارکت فعال در مسیر درمان، تنها به درمان کودک خود فکر می‌کنند و کودکان می‌توانند شادمانه‌تر فرآیند درمان را طی نموده و آرزوهای آنها از بودن یا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغییر کند.

در سایه حمایت محک، هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نخواهد بود و کودکان با مشارکت و همراهی خانواده، در تمام مسیر درمان و در هر جای ایران، همه حمایت‌های لازم را به صورت جامع و یکپارچه دریافت می‌نماید. بیمارستان محک براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی به ارائه پیشرفته‌ترین خدمات درمانی جامع و یکپارچه در حوزه سرطان اطفال می‌پردازد. در سایه آموزش و اطلاع‌رسانی این سازمان، بیماری همه کودکان در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شود و از لحظه تشخیص بیماری کودک و خانواده وی تحت حمایت قرار خواهند گرفت. محک جامعه را نسبت به آخرین اخبار در ارتباط با سرطان آگاه ساخته و مناسب‌ترین اطلاعات، توصیه‌ها و منابع لازم را در اختیار همگان قرار می‌دهد. همچنین از طریق گسترش همکاری با مؤسسات تحقیقاتی و درمانی ملی و بین‌المللی فعال در زمینه سرطان، به کاهش نرخ ابتلا به سرطان در کودکان و روش‌های مؤثر درمان دست خواهد یافت.

محک براساس عملکرد کارکنان و داوطلبان، به عنوان یک سازمان متعالی در کشور شناخته می‌شود و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی سازمان‌های مشابه در سطح ملی و بین‌المللی خواهد بود. محک در هر سه حوزه خیریه، بیمارستان و مرکز تحقیقات براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی اداره‌ می‌شود و دارای برترین جایگاه در بین سازمان‌های مردم‌نهاد بوده و در هر یک از حوزه‌های فعالیت خود نیز یکی از برترین‌ها خواهد بود.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  مهدی عربی 4 سال پیش

  با سلام و احترام یک بیانیه چشم انداز باید خصوصیات زیر را داشته باشد.
  ۱- کوتاه باشد، حداکثر یک خط
  ۲- معرف وضعیت آینده مورد نظر
  ۳- نقطه کانونی همه نفرات سازمان
  ۴- محرک حس اقدام هدفمند
  ۵- تصویر ذهنی روشن از ۱۰ تا ۲۵ سال آتی
  بیانیه فوق به نظر اینجانب تمامی خصوصیات ذکر شده را ندارد . و قابلیت تجدید نظر دارد

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 4 سال پیش

   با سلام و احترام
   یاور گرانقدر محک از اینکه در این روزهای سخت کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک را از یاد نمی برید قدردانیم و از اینکه پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشتید صميمانه سپاسگزاریم. بى شك اين موضوع نشان از توجه و دغدغه شما نسبت به فرزندان كوچك محك دارد و برای ما بسیار ارزشمند است. به اطلاع شما نیکوکار گرامی میرسانیم پیشنهاد ارزشمند شما به واحد مربوطه جهت بررسی ارسال شد. قدردان همراهی و مهرتان هستیم. تنتان سلامت

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما