0 کمک آنلاین

بازدید ازمحک

 • ۲۸ بهمن ۹۸
 • 3271 بازدید
 • 3 دیدگاه

محک همواره شفافیت و پاسخگویی را یکی از مهم ترین اهداف خود قرار داده است و معتقد است تمامی علاقه مندان، خیران و یاوران محک حق دارند بدانند کمک هایشان چگونه در این مؤسسه خیریه به بار می‌نشیند و همچنین با فعالیت بزرگ‌ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه، که ساخته دست‌های آنها و افتخاری مردمی است، بهتر آشنا شوند. از همه کسانی که مایلند بدانند در محک چه می‌گذرد، مشتاقانه دعوت می‌کنیم به بازدید حضوری از موسسه و بیمارستان بیایند و عملکرد، برنامه و فعالیت‌های محک را از نزدیک دنبال کنند.

درصورت تمایل به بازدید حضوری از موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک به صورت فردی و یا گروهی لطفا برای انجام هماهنگی با شماره تلفن ۲۳۵۰۱۲۱۰ تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا جهت هماهنگی جزئیات، تاریخ و ساعت بازدید از طرف روابط عمومی موسسه با شما تماس گرفته شود.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  شاکه ماردیروسیان 3 ماه پیش

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل عزیز محک بنده مفتخرم که چند سال هست در محک کمک میکنم و آرزو دارن بچه های سرطانی شفا پیدا کنند خدا قوت به تمامی کارکنات و تیم عزیز محک

 2. پاسخ
  فرزاد قره باغی 3 ماه پیش

  به امید پروردگار هیچ کودکی در دنیا همچنین ایران زمین معطل هزینه درمان نماند.سپاسگذار و دست بوس شما خیرین محک و دیگر موسسات یاری رسان.

 3. پاسخ
  حسین رضایی 3 ماه پیش

  خدواند به شما خیر عطا کند و همه بیماران را شفا دهد

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما