0 کمک آنلاین

ارتباط با یاوران

  • ۲۸ بهمن ۹۸
  • 3925 بازدید
  • 0 دیدگاه

محک سازمانی مردمی است که از ابتدا با تکیه بر جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های انسان‌دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی متولد شده و اداره می‌شود. گسترش روز افزون حمایت‌های محک از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها و افزایش نیاز به این حمایت‌ها لزوم توجه به بخش جلب مشارکت محک و اهداف انسان دوستانه آن را بیشتر می‌کند. از این رو این بخش برای تسهیل فرآیند اهدای کمک نیکوکاران به کودکان مبتلا به سرطان همواره تلاش می‌کند تا روش‌های مختلفی را برای اهدای کمک‌های مردمی به محک اتخاذ نماید که می‌توان به افتتاح دفاتر در نقاط مختلف، ایجاد چرخه توزیع قلک و ایجاد سیستم‌های پرداخت الکترونیکی اشاره کرد .
کلیه فعالیت‌های این بخش با تاکید ویژه بر اصل شفافیت و پاسخگویی صورت می‌پذیرد و هرکمکی در هر اندازه و نوعی، در محک جایگاهی والا دارد. بخش جلب مشارکت تلاش دارد منابع مالی لازم برای رسیدن به این هدف والا که در سایه حمایت محک هیچ کودکی از فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه درمان، فوت نخواهد کرد را با جلب مشارکت‌های مردم تامین کند.
برای تماس با بخش جلب مشارکت محک و کسب اطلاعات درباره روش های کمک به محک و در صورت تمایل به مشارکت در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با شماره ۲۳۵۴۰-۰۲۱ مرکز تلفن جلب مشارکت محک تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما