0 کمک آنلاین

حقوق قانونی وب‌سایت

 • ۲۶ مهر ۰۰
 • 2955 بازدید
 • 6 دیدگاه

۱ – مطالب وبسایت محک صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی مؤسسه و بیمارستان فوق تخصصی حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک می‌باشند.

۲ – حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به مؤسسه خیریه محک بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی محک (۲۳۵۰۱۹۹۸) مجاز است.

۳ – مؤسسه خیریه محک با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به کودکان مبتلا به سرطان را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک محک و یا تبلیغ برای محک در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت مؤسسه (۲۳۵۰۱۹۵۳ – ۲۳۵۰۱۹۵۱) انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی مؤسسه محک غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

۴ -موسسه خیریه محک به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.

دیدگاه‌ها

 1. پاسخ
  حسن احمدوند 7 ماه پیش

  عالی

 2. پاسخ
  علی شیخ لاری 6 ماه پیش

  سلام انشاالله به لطف پروردگار همه بیماران شفا پیدا کنند

 3. پاسخ
  افتخار صحرایی 3 ماه پیش

  سلام در انجام حرکت خداپسندانه موفق باشید با آرزوی کاهش آلام عزیزان تحت پوشش

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 ماه پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید و کودکان مبتلا به سرطان را فراموش نمی‌کنید صمیمانه سپاسگزاریم. برای شما آرزی سلامتی داریم. سپاس

 4. پاسخ
  کارتال ارشد 1 ماه پیش

  به نام خالق
  《 عشق و مهربانی و دوستی 》

  با عرض ادب و احترام
  سلام و درود فراوان خدمت یکا،یک عزیزان محترم مؤسسه محک ! از دور دست شما عزیزان را می فشارم و پیشانیتان را میبوسم 😻💞

  عزیزان بنده یک سایت دارم ، میخواستم اگر بشه به نوبه خودم قدمی برداشته باشم ، و خوشحال میشم اگر کد بنر و لوگو و یا درگاه رسمی کمک به موسسه محک را برایم ایمیل کنید تا در وبسایت خود قرار دهم ، سپاس فروان ⚘

  • پاسخ
   مؤسسه خیریه محک 3 هفته پیش

   با سلام و احترام
   از اینکه دغدغه ارزشمند کمک به هم نوع را دارید صمیمانه سپاسگزاریم، شما میتوانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ با شماره ۲۳۵۰۱۹۹۵ واحد تبلیغات محک تماس بگیرید تا همکارانمان پیرو موضوع مطرح شده شما را راهنمایی کنند، قدردان مهرتان هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما