0 کمک آنلاین

عواید مسابقه اسکی اتاق ایران و سوییس به کودکان محک اختصاص یافت

  • ۲۷ اسفند ۰۰
  • 102 بازدید
  • 0 دیدگاه

ارتفاعات دربندسر تهران در آخرین روزهای زمستان میزبان هفتمین مسابقه سالانه اسکی خیریه  بود. این مسابقه به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوییس در دو رده سنی کودکان و بزرگسالان با حضور ۶۷ ورزشکار انجام شد.

برگزار کنندگان مسابقه، کلیه عواید آن را به تامین هزینه داروی کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت موسسه محک اختصاص دادند.

مسابقات در رشته مارپیچ بزرگ انجام شد و برندگان آن در گروه دختران عبارت بودند از پارمیس فانی‌منش، هانا فرشچی و دنیا نظام‌مافی که رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در گروه پسران نیز آتیلا اسلامیه،  برنا آواین و علیرضا رحیمی بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

همچنین در گروه بانوان  آلما آیینه‌ساز، ساناز الوندی و یاسمن شیرازی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در گروه آقایان، محمدقلی ذوالفقاری، ساسان بیهقی و پدرام اخوان موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.

این رخداد همزمان با  کمپین روز جهانی سرطان محک ۱۴۰۰ برگزار شد. این کمپین  همگام با انجمن کنترل جهانی سرطان (UICC) و همراه با دیگر مؤسسات مرتبط به درمان سرطان در تمام جهان برگزار شد و شعار آن «دسترسی عادلانه به مراقبت‌های سرطان» بود.

موسسه خیریه محک امیدوار است  انجام چنین مسابقاتی، سازمان‌های دیگر را نیز به انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود در قالب رقابت‌های ورزشی ترغیب کند تا فاصله دسترسی به خدمات درمانی در ایران هر روز کم و کم‌تر شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید * نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه شما